Zarabianie smartfonem – prosto, szybko, skutecznie

Jak zarobić na aplikacji? Zadając to pytanie, od razu przed oczami pojawiają nam się start-upy i grupy młodych, zapalonych programistów, którzy chcą stworzyć produkt rewolucjonizujący rynek. Na aplikację możemy jednak spojrzeć z drugiej strony: wcale nie musimy być jej kreatorami, by móc na niej zarobić.

Rynek mobilny coraz bardziej wzrasta w siłę – obecnie rozwija się o wiele szybciej od komputerów osobistych. Następnym krokiem w erze informatycznego rozwoju będzie idea Internet of Things; wciąż jest to pieśń przyszłości (niemniej: już namacalnej i realnej), skupmy się jednak na możliwościach mobilnych.

Telefon – kiedyś przedmiot, który służył do dzwonienia, pisania SMSów i tworzenia melodyjek monofonicznych – stał się czymś więcej niż tylko narzędziem do komunikacji. Odkąd telefony stały się „smart-” i połączone zostały z Internetem – przestały być tylko osobistymi notatnikami, w których zapisujemy kolejne spotkania w kalendarzu czy robimy zdjęcia. Teraz spotkania integrujemy z kalendarzem internetowym, dzięki czemu widzimy – na przykład w pracy – czy wolna jest sala konferencyjna, którą chcielibyśmy zarezerwować. Zrobione zdjęcie za pomocą paru kliknięć może pojawić się w naszych mediach społecznościowych, a zamiast szukać zapisanych gdzieś w notatkach godzin odjazdu jakiegoś busa – sprawdzamy to szybko w telefonie.

Telefon wykroczył poza funkcję komunikacji, a stał się urządzeniem do rozwoju – wystarczy spojrzeć na aplikacje, które uczą nas nowych języków i z których możemy korzystać w wolnej chwili. Duże korporacje i małe firmy z łatwością dostrzegły, jak bardzo jest to istotny segment rynku – ale to nie tylko one są graczami, którzy mogą na tym zarobić najwięcej.

Aplikacje do zarabiania na Androidzie, iOS czy Windowsie – takie jak BuzzBee – to możliwość dodatkowego zarobku, który, owszem, wymaga od nas poświęcenia, czasu i energii – jak każda praca – ale jest przy tym wyjątkowo łatwy i przyjemny. Pracę mamy „w telefonie”; dzięki temu możemy z niej skorzystać wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do swojego smartfona i Internetu. Ze względu na łatwość obsługi, jak również minimalne formalności, jest to idealna praca dla studentów i praca dla licealistów – choć równie dobrze może stanowić pracę dodatkową dla osób nieco starszych. Młodzi ludzie, dla których korzystanie z telefonu to czynność tak naturalna jak oddychanie, płynnie przejdą na zarabianie dzięki aplikacjom podobnym do BuzzBee, doceniając ich prostotę, łatwość i realny zarobek.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Polityka prywatności

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

Pobierz BuzzBee z Google Play