Czym jest BuzzBee?

2-new

BuzzBee to unikatowa na polskim rynku aplikacja pozwalająca na zarabianie znaczących kwot pieniędzy bez konieczności podpisywania umów, wstawania o świcie do pracy, rozliczania podatków, wielodniowych szkoleń i specjalnych kwalifikacji.

Dzięki BuzzBee to Ty decydujesz kiedy, w jaki sposób i ile pieniędzy zarobisz. Po zarejestrowaniu się w systemie zaczynasz otrzymywać powiadomienia o możliwości wykonania prostych zadań w terenie – może chodzić o odwiedzenie najbliższego sklepu lub placówki usługowej, zrobienie kilku zdjęć i odpowiedzenie na kilka prostych pytań (np. ile kosztowała oranżada lub na której półce się znajdowała). Jeżeli masz ochotę, udajesz się pod wskazany adres i wykonujesz zlecone czynności.

Po wysłaniu wyników dostajesz potwierdzenie prawidłowej realizacji zadania, a zarobione pieniądze są przelewane na Twoje konto. Każde wykonane zadanie zwiększa Twoje doświadczenie i poprawia szanse na otrzymywanie kolejnych, coraz atrakcyjniejszych zleceń.

BuzzBee to wyjątkowa możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego jak również zapoznania się z nowoczesnym marketingiem. Twórcy aplikacji BuzzBee – Agencja Badania Rynku Skilltelligence Sp. z o.o., została założona przez menadżerów i konsulatów, którzy swoją wiedzę zawdzięczają doświadczeniu gromadzonemu w wielu rożnych branżach.

Przewozy do Holandii

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Polityka prywatności

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij

Pobierz BuzzBee z Google Play