REKRUTACJA do dobrze płatnego badania dla kobiet w wieku od 20 do 40 lat - startuje we wtorek o 10 rano!

#1
UWAGA: badanie dla kobiet, które nie uczestniczyły w podobnym projekcie w przeszłości.

Jeśli dbasz o swoją płodność lub planujesz ciążę w niedalekiej przyszłości, to weź udział w rekrutacji do dobrze płatnego badania!
Wkrótce rozpoczniemy zadanie, które będzie polegało na pobraniu aplikacji iYoni i przetestowaniu funkcjonalności PRO, do których otrzymasz bezpłatny dostęp w ramach miesiąca próbnego.
Aplikacja iYoni powstała z myślą o zdrowiu kobiet na każdym etapie ich życia. Pomaga dbać o płodność i monitorować cykl. Jest użyteczna w czasie starań o dziecko, w ciąży i po niej. Wspiera na co dzień w dbaniu o zdrowie i podpowiada w razie problemów.
Na tym etapie iYoni to aplikacja dla kobiet, które starają się o dziecko i dbają o płodność, dlatego zależy nam na uczestniczkach myślących o potomstwie w nieodległej przyszłości (perspektywa kilku lat), interesujących się swoją płodnością lub pragnących zostać mamą już teraz.

Jeśli zostaniesz zakwalifikowana do badania dowiesz się o tym powiadomieniem Push w aplikacji, gdy dodamy Cię do grupy która otrzyma zadanie docelowe.

W czasie badania w aplikacji będzie trzeba uruchomić darmowy miesiąc próbny.
Po jego zakończeniu, będziesz musiała samodzielnie zrezygnować z subskrypcji. Jeśli zrobisz to w okresie pierwszych 30 dni, żadne opłaty nie zostaną naliczone.

Powodzenia!

yoni.jpg
yoni.jpg (125.93 KiB) Przejrzano 4220 razy
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości