Zmiany w bonusach dla TOP 100

#1
Wydaje mi się że jest trochę za małe zróżnicowanie bonusu w TOP 100. Sugerował bym dodatkowe bonusy dla najaktywniejszych.

Moje propozycje:
Top 20 - może rezerwować 2 zdania i wydłużony czas na zrealizowanie obu zdań do 3h
Top 10 - może rezerwować 3 zdania i wydłużony czas na zrealizowanie obu zdań do 4h
Top 3 - może rezerwować 4 zdania i wydłużony czas na zrealizowanie obu zdań do 5h

Propozycje dla TOP 100:
1.Wypadała z PayPal powyżej 100 zł bez prowizji.
2. Możliwość wrzucania zdjęć do programu ze zdjęć znajdujących się w galerii telefonu, szczególnie przydatne w przypadku robienia zdjęć z ukrycia jako tajemniczy klient. Przede wszystkim dlatego że dużo łatwiej jest zrobić parę zdjęć z ukrycia a później je przejrzeć i wybrać najlepsze do aplikacji niż robić od razu zdjęcia apką,

Propozycja ogólna raczej w ramach propozycji technicznych:
Umieścić godziny otwarcia miejsc w których należy wykonać dane zadanie oraz umożliwić sprawdzenie nazwy i adresu miejsca nawet w momencie gdy już to zadanie zaczniemy.
Zwiększona kasa oraz punkty za zadanie które wisi w apce dłuższy czas i nikt nie chce go wykonać.

Re: Zmiany w bonusach dla TOP 100

#5
martinsgall pisze:Minęły 4 miesiące i jak narazie żadnych zmian. Sugeruje za tem wykonac chodz jedna drobna zmiane np. top 10 wydłużony czas rezerwacji do 4h.
Witaj, czas rezerwacji nie bez powodu wynosi tylko 2 godziny, nasi klienci chcą otrzymać wyniki jak najszybciej i nie możemy pozwolić sobie na blokowanie na długi okres realizacji. Jeśli zdecydujemy się na wydłużenie czasu na pewno nie będzie on bardzo wydłużony. Wkrótce wprowadzamy zmiany kryteriów punktacji i troszkę zmian ale to przed nami, jakość wykonania badania będzie miała wpływ na bardzo wiele czynników.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Zmiany w bonusach dla TOP 100

#7
Witaj, w tej chwili ze względu na trudną sytuację gospodarczą i problemy, które i nas dotykają w związku z tym - w tym finansowe, nie jesteśmy w stanie wdrażać kosztownych pomysłów. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość :)
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość