Re: polecacie

#3
Zależy też do czego chcesz go używać. Może jednak warto trochę dołożyć i mieć porządnego smartfona lub phablet - połączenie telefonu i tabletu jednak wtedy kieszeń może okazać się za mała :D
Obrazek

Re: polecacie

#4
Telefono-tablety póki co są tworzone przez słabszych producentów typu Prestigio. Sprzęty te nie są najwyższej jakości. Zaczekałbym aż tematem zainteresuje sie gigant typu LG, Samsung lub Sony
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: polecacie

#6
grzymu pisze:Telefono-tablety póki co są tworzone przez słabszych producentów typu Prestigio. Sprzęty te nie są najwyższej jakości. Zaczekałbym aż tematem zainteresuje sie gigant typu LG, Samsung lub Sony


Kolego Sony już robi phablety, jak dobrze kojarzę LG już też wypuściło. Tylko o ile LG pewny nie jestem czy jest na rynku europejskim to Sony "macałem" w sklepie.

Pozdrawiam,
Kuba
Obrazek

Re: polecacie

#8
Samsungi mają rewelacyjne procesory i sporo pamięci w sobie co czyni je bardzo wydajnymi... Nie cierpię jednak Samsung'owskiej nakładki TouchWiz, przez którą omijam ich urządzenia szerokim łukiem :P
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: polecacie

#10
wiktor56 pisze: modele najlepsze waszym zdaniem :)


Witaj,

Zadowolony będziesz i zmieścisz się w cenie a nawet Ci zostanie - ASUS Google Nexus 7. - Miałem w rękach i godne polecenia urządzenie. Jego zaletą jest to, że... to Nexus - robisz co chcesz :D Jak potrafisz to zawsze masz najnowszego "Andka" jeśli nie to może ktoś to zrobić za Ciebie. Wyszedł dawno ale dalej daje radę.

A jeśli jednak znajdziesz wolne ok. 300 zł więcej (wiem, że chcesz mniej stąd propozycja wyżej) to za ok. 1300 zł na allegro wyczaisz - HTC Google Nexus 9. W nim to się zakochasz :lol:

Tutaj masz link :)

Chociaż wiem, że w tym pierwszym 1 GB RAM-u nie urywa skrzydełek to znajomy do dnia dzisiejszego sobie chwali i nawet wymagające pozycje z Google Play Store obsługuje.

Pozdrawiam,
Jakub
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości