Powiadomienia

#1
Jako, że są i tacy, którzy facebook'a nie mają a jak już mają to sprawdzają raz na dwa tygodnie... Wpadłem właśnie na pomysł powiadamiania Pszczółek o dostępności nowych zadań. Mam tu na myśli najnormalniejsze powiadomienie od aplikacji :) Co o tym sądzicie? :)
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: Powiadomienia

#4
grzymu pisze:Hmm... Może i masz tutaj rację. Czyżby problem dotyczył wyłącznie mnie?

a od kiedy korzystasz z aplikacji? mi powiadomienia przychodzą nawet gdy jest zadanie z poza mojej okolicy.
erobson

Sony Xperia SP LTE
android 4.3

Re: Powiadomienia

#8
Witaj,
Powiadomienia (na razie) są ogólne nie przypisane dokładnie do miejsca. Jeżeli są aktywne zadania (jakiekolwiek) w systemie to takie powiadomienie o tym żeby sprawdzić co słychać w zadaniach jest generowane.
Problem z tym, że jeżeli ktoś miał przez jakiś czas nieaktywny telefon (i BuzzBee) i przemieścił się np. z Poznania do Łodzi (a wystarczy 2h :)) to system może mu wysłać powiadomienie dla Poznania bo nie ma jego aktualnej pozycji...
Na razie nie mamy na to odpowiedzi bo chcemy oszczędzać baterię i lokalizować tylko wtedy gdy to konieczne ...
Prosimy więc o wyrozumiałość.
Pozdrowienia!
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości