Pytanie trochę w temacie, czyli PayPal a "obce" waluty

#1
Hej! To mój pierwszy post! Jak coś mam źle to piszcie od razu :mrgreen:
Chciałem się was zapytać o moją sytuację na PayPalu, a że BuzzBee robi przelewy na niego to pisze tu :D
Sprawa ma się tak: za jakiś czas będę miał na koncie PayPal nieco ponad 10 USD. A że jestem jeszcze dzieciak (choć do 18 już niedaleko), to mam z rodzicami umowę: ja im przelewam na konto pieniądze, oni mi je dają do ręki. Czy mogę na PayPalu zamienić jakoś dolary na złotówki? Lub czy przy przelewie dolary automatycznie przechodzą zgodnie z kursem w złotówki? Jeśli nie to czy znacie jakiś sposób na to? Z góry dzięki wszystkim którzy pomogą lub niekoniecznie! :D
LG L7 II - Cyanogenmod11 - Android 4.4.4 - Buzzbee v0.8.03(beta)

Re: Pytanie trochę w temacie, czyli PayPal a

#2
Hej!

Witam nową pszczółkę :) Wujek Google w 2 minuty podpowiada: "musisz wejsc w "zarządzanie walutą" (na górze ramki, gdzie masz podane kwoty w $ i zł) potem masz guzik PRZELICZ (klikasz) a potem wybierasz którą walutę chcesz przeliczyć...sumę którą chcesz przeliczyć i walutę w której chcesz mieć pieniądze...klikasz KONTYNUUJ, następnie PRZELICZ" za interpunkcję i brak polskich znaków odpowiada autor :D

Mam nadzieję, że pomogłem - nigdy z $ styczności na PayPal nie miałem. W razie czego pisz tutaj lub Priv.

Pozdrawiam,
Kuba :)
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości