Przelewy

#1
Właśnie wykonałem swój pierwszy przelew na PayPal :) Może tak w niedalekiej przyszłości, stworzyć możliwość wpisywania własnej kwoty przelewu, a nie że wykonując przelew przelewa się cała zarobiona kwota.
Pozdrawiam
Huawei Honor X4
Android 4.4.2

Re: Przelewy

#2
kmar21 pisze:Właśnie wykonałem swój pierwszy przelew na PayPal :) Może tak w niedalekiej przyszłości, stworzyć możliwość wpisywania własnej kwoty przelewu, a nie że wykonując przelew przelewa się cała zarobiona kwota.
Pozdrawiam


Chyba najlepiej jednak wypłacać od razu całą dostępną kwotę. Chociazyby ze wzdlędu na to, że mając ją w BuzzBee nic nie możesz z nią zrobić, nie mówiąc już o tym, że mając pieniądze na koncie mozesz liczyć choćby na skromne odsetki...
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Re: Przelewy

#3
Beekeeper pisze: [...] nie mówiąc już o tym, że mając pieniądze na koncie mozesz liczyć choćby na skromne odsetki...


Odsetki? :D Ja z odsetek mimo większej sumy otrzymywałem jeden grosz. Z czego podatek od tego naliczenia odsetek wyniósł... jeden grosz :lol:
Myślę, że jakieś grosze to się od jakichś 5-10 tyś zaczynają :D Chyba, że po prostu mam tak beznadziejne konto :D
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości