Problem z Zadaniem "Przetestuj swój telefon[...]" i "Testuj aparat[...]"

#1
Przy wykonywaniu zadania "Przetestuj swój telefon. Sprawdź, czy polubi się z BuzzBee! " , w punkcie 4 pisze " Zrób zdjęcie czegokolwiek na zewnątrz budynku", po zrobieniu zdjęcia nie widziałam miniatury tylko pustą stronę i wszystkie strony dalsze były zablokowane w ten sam sposób-pusta strona. Po próbach wyłączania i włączania aplikacji nic to nie dało. Nic nie pomogło czyszczenie danych i opróżnianie cache aplikacji i aparatu. Próbowałam zdjęcie zrobić na zewnątrz i nawet wewnątrz, ale ciągle jest to samo.

W zadaniu "Testuj aparat - zrób mnóstwo zdjęć" wyrzuca mnie z aplikacji po 4-5 zdjęciu... :(

Mój telefon ma kartę pamięci i wystarczającą pojemność.

Wersja aplikacji 2.0.5
SaMi
Nazwa użytkownika w aplikacji: SaMi
LG G4 Stylus H635
Android 5.0.2

Re: Problem z Zadaniem "Przetestuj swój telefon[...]" i "Testuj aparat[...]"

#2
Przypuszczalnie przeszkodą jest mała ilość pamięci RAM - tylko 1GB.
Sam Android potrzebuje z 700MB, do tego jakieś aplikacje co wiecznie działają w tle to ok. 300MB.... i już jest problem jak trzeba kilka zdjęć zbuforować ;)
Spróbuj ściągnąć jakąś apkę do zwalniania RAM-u i zobacz czy bezpośrednio po jej działaniu da się wykonać zadanie.

Czy telefon na pewno zapisuje zdjęcia na karcie pamięci? Bo czasem z jednej aplikacji zapisuje na karcie, ale już robiąc fotki inną, będzie uparcie je wpychał na wbudowaną pamięć.

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości