Dlugi czas weryfikacji

#1
Moj problem wiaze sie z zadaniem dotyczacym swiatlowodow Orange. Wykonalam zadanie. Osoba z ktora prowadzilam "wywiad" poinformowala mnie ze przeprowadzila rozmowe z konsultantem Orange, bylo to okolo uwaga 2 TYGODNIE TEMU a do tej pory zadanie ma status "oczekuje na weryfikacje". Chcialam kontynuowac zadanie w innych lokalizacjach jednak bardzo sie zniechecilam...
Alex3
Tornado 348
Wersja aplikacji 2.0.0

Re: Dlugi czas weryfikacji

#6
Alex3 pisze:Moj problem wiaze sie z zadaniem dotyczacym swiatlowodow Orange. Wykonalam zadanie. Osoba z ktora prowadzilam "wywiad" poinformowala mnie ze przeprowadzila rozmowe z konsultantem Orange, bylo to okolo uwaga 2 TYGODNIE TEMU a do tej pory zadanie ma status "oczekuje na weryfikacje". Chcialam kontynuowac zadanie w innych lokalizacjach jednak bardzo sie zniechecilam...



Witaj, jeżeli podasz nam w prywatnej wiadomości swój login na buzzbee i osobę którą zgłosiłeś, to sprawdzimy dlaczego ta weryfikacja trwa tak długo :)
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: RE: Re: Dlugi czas weryfikacji

#7
Alex3 pisze:No domyslam sie, w koncu to forum :D. Chodzilo mi raczej o to ze twoja odpowiedz nie byla pomocna :D

Ok [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
Chciałem tylko podzielić się swoimi doświadczeniami w czasie weryfikacji.
Również jestem od niedawna.

Wysłane z mojego smartfona myPhone Luna z Androidem 4.4.2 przy użyciu Tapatalka.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości