Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#32
1. Od jak dawna jesteś z BuzzBee?
W ulu jestem za namową mojego partnera od grudnia 2015r. :)

2. Jak często wykonujesz zadania?

Zadania wykonuję jak tylko mam taką możliwość, czyli jak tylko pojawi się jakieś zadanie w mojej okolicy. :)

3. Jakie zadania lubisz najbardziej?
Lubię wykonywać wszystkie zadania, ale najbardziej takie w których jest dużo lokalizacji i możliwość kilku realizacji. Pozwalają na rozprostowanie skrzydeł i długi lot po wcześniej zaplanowanej trasie. Często w takich sytuacjach latam z moim "Guciem", a zadania realizujemy na zmianę. I tym sposobem możemy inaczej niż zwykle spędzić wspólnie czas, a dodatkowo zarobić parę groszy :D

4. Jak dużo udało Ci się dotąd zarobić?
Do tej pory udało mi się uzbierać miodku za 500 zł. Dodam że bycie pszczółką niesamowicie wciąga i daje dużo satysfakcji. Zgodnie z moim planem przynajmniej część zarobku wydaję na swoje przyjemności, np. książka ulubionego autora, w tym miesiącu BuzzBee sponsoruje bilety do teatru,a następny cel to weekend w Pradze, więc proszę o więcej zadań. :D

5. Komu najbardziej poleciłbyś BuzzBee?
BuzzBee poleciłabym każdemu kto ma trochę wolnego czasu i chęci do działania, ale niekoniecznie z mojej okolicy gdyż konkurencja i tak już jest spora :twisted:
adzia
Samsung Galaxy S4 Mini VE
Android 4.4.4

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#33
1) Od jak dawna jesteś z BuzzBee?
Jestem bardzo krótko coś około 3 tygodni może, a to wszystko dzięki bratu. Chłopak zalatany jest, tutaj studia, tutaj jakaś praca, dziewczyna, a mimo to ma czas na grzebanie w internecie i szukaniu programów, aplikacji i namówił mnie, żebym spróbował.

2) Jak często wykonujesz zadania?
Tak często jak tylko jestem w stanie (studenckie życie, ostatni semestr niektóre "obowiązki" :twisted: nie pozwalają dnia następnego na pracę).

3) Jakie zadania lubisz najbardziej?
Bardzo spodobały mi się zadania apteczne sprzed kilkunastu dni. Nie ma to jak flirtowanie z Paniami farmaceutkami w różnym wieku, naprawdę świetna zabawa :D

4) Jak dużo udało Ci się dotąd zarobić?
Dzięki Królowej i Partii Pracy w Ulu nieco ponad 50 zł do chwili obecnej.

5) Komu najbardziej poleciłbyś BuzzBee?
Myślę, że to naprawdę fajna opcja dla studenciaków żeby mieć jakieś zaskórniaki na niespodziewaną impre.. znaczy się materiały niezbędne do nauki żeby być mądrym :)

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#34
1) Od jak dawna jesteś z BuzzBee?
Choć nigdy nie byłam kanapowym leniem to pracowitą pszczółką zostałam dopiero 29.10.2015 roku. To długo? Jak dla mnie nie i dlatego nadrabiam stracony czas jak tylko mogę :)
2) Jak często wykonujesz zadania?
Tak często jak królowa je zleca.
3) Jakie zadania lubisz najbardziej?
Nielimitowane :D A tak na poważnie to nie mam ulubionych zadań. Chętnie wykonuję zarówno takie błyskawiczne jak policzenie banerów reklamowych czy sprawdzenie dostępności określonego produktu jak i takie przy których trzeba się wysilić wymyślając wiarygodna historię po co mi kilka polecanych przez farmaceutkę leków :) Poza tym zdarza się, że z pozoru proste zadanie jak zrobienie zdjęcia konkretnej reklamie na ekranie LED zajmuje mi 1,5 godziny. Pamiętam jak przy -15 stopniach stałam w podziemiach Dworca Centralnego i wpatrywałam się w ciąg reklam i dygocząc z zimna co i raz zbyt późno naciskałam migawkę. To było straszne ale uparłam się i zrobiłam :)
4) Jak dużo udało Ci się dotąd zarobić?
Trochę ponad 700zł wiec jeszcze czeka mnie sporo pracy żeby uzbierać na nowy laptop dlatego rozkładam skrzydła i działam :)
5) Komu najbardziej poleciłbyś BuzzBee?
BuzzBee poleciłabym ludziom pomysłowym i z poczuciem humoru. Dlaczego? Bo dyskusje z kierownikami sklepu i ochroniarzami zdarzają się bardzo często i trzeba szybko zdecydować czy lepiej oczarować kobiecym urokiem, zagadać przeciwnika zupełnie innym tematem czy brać nogi za pas :) Nie ma co się awanturować, uśmiech w 90% jest najlepszym rozwiązaniem.

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#35
1.Jestem w BuzzBee od momentu gdy jeszcze nie było dostępne w sklepie play, instalowało się z plików (Kwiecień 2015).
W wykonywanie zadań zaangażował mnie ojciec.
2.Zadania wykonuje tak często na ile pozwala mi czas i szkoła.
3.Lubię zadania typu Selfie, szybki i łatwy zarobek, oraz banery, traktuje je jak grę terenową po mieście.
4.Zarobiłem około 400zł nie wiele jak na taki długi okres czasu przynależności do Ula, ale większość zadań zagarnia ojciec.
5.A polecił bym wszystkim którzy mieszkają dalej niż 30km od mojego miejsca zamieszkania, by niemieć konkurenci. :D

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#36
1) Od 2 miesięcy, lecz aplikacja bardzo mi się podoba.
2) Jeżeli tylko jakieś zadanie jest dostępne- wykonuje je. Rzadkością jest moment kiedy nie zrobie dostepnego zadania.
3) Najbardziej lubie zadania które można wykonać bez narażenia się na obelgi obsługi sklepu (np; ankiety, zadania w dużych sklepach)
4) 150 zł a suma się wciąż powiększa :)
5) Przyjacielowi, ponieważ wiele zadań można robić razem(tzn. Ja ze swojego konta a znajomy ze swojego, ja tak robię). Sam dowiedziałem sie o aplikacji od przyjaciela, za co jestem mu bardzo wdzięczny. :)

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#37
Witam! :)

Teraz moja kolej na odpowiedzi: :roll:

1) Od jak dawna jesteś z BuzzBee?
W BuzzBee jestem niemal od początku - w zasadzie BuzzBee jeszcze wtedy nie było. Dołączyłem do grona tej wspaniałej społeczności jeszcze przed konkursem na nazwę. Jeśli pamięć mnie nie myli miało to miejsce na fanpage'u "Zarabianie smartfonem". Od tamtego momentu czułem, że może to być super sposób na zarobienie kilku groszy, jak się okazało znacznie więcej niż grosze 8-)

2) Jak często wykonujesz zadania?
Zadania staram się wykonywać natychmiast po ich publikacji. Jak coś jest bardzo blisko to zdarza się, że zadanie jest świetną wymówką aby inne obowiązki zeszły na dalszy plan.

3) Jakie zadania lubisz najbardziej?
Paradoksalnie najbardziej lubię najbardziej skomplikowane zadania. Nie chodzi tu już nawet o proporcjonalnie większy zarobek względem trudności. Dostając zadanie, które wymaga wiedzy / sumienności / cierpliwości dostarcza mi rownież poniekąd radość z tego, że sobie poradziłem. Najlepiej wspomiam zadanie z Leroy Merlin, gdzie przy poświęceniu kilku ładnych godzin zyskałem wiele miłych słów od naszych pszczelich przełożonych :lol:

4) Jak dużo udało Ci się dotąd zarobić?
Zrobiłem do tej pory kwotę rzędu kilkuset złotych. Mój największy zarobek z jednego zadania wyniósł aż 180 złotych!

5) Komu najbardziej poleciłbyś BuzzBee?
BuzzBee poleciłbym:
Biznesmenowi,
Urzędnikowi,
Zoologowi,
Zegarmistrzowi,
Budowlańcowi,
Elektrykowi czy
Ekonomiście!
No dosłownie każdemu! :D
Świetna społeczność, miło spędzone "pszczoło-roboczogodziny" i prawdziwe pieniądze zarobione smartfonem 8-)

Pozdrawiam,
Kuba ;)
Obrazek

Re: OPOWIEDZ NAM O SOBIE - parę pytań, które wykorzystamy na stronie buzzbee.pl :)

#38
1) Od jak dawna jesteś z BuzzBee?
Od początku :)
2) Jak często wykonujesz zadania?
Kiedy tylko się pojawią.
3) Jakie zadania lubisz najbardziej?
Wszystkie, a szczególnie te dobrze płatne.
4) Jak dużo udało Ci się dotąd zarobić?
Zwrócił mi się bardzo dobry smartfon, lody, power bank i różne inne przydatne rzeczy :)
5) Komu najbardziej poleciłbyś BuzzBee?
Wszystkim (chociaż moje miasto mogą zostawić w spokoju :D)
tomecio
Samsung Galaxy S3
Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości