Brak zadań

#1
Witam. Mam problem z aplikacją: nie wyświetlają mi się żadne zadania poza testowymi. Kilka dni temu jakieś inne zadania były, ale zniknęły, wczoraj albo przedwczoraj była też ankieta dotycząca sprzętu komputerowego, a poza tym nic. Zrobiłem wszystkie zadania testowe (po kilka razy) poza konkursowym (na najlepszą formę promocji). Czy to ostatnie jest konieczne do odblokowania kolejnych?
steagal, LG Leon, Andro 5.0.1, Buzbee 0.9.05

Re: Brak zadań

#2
steagal pisze:Witam. Mam problem z aplikacją: nie wyświetlają mi się żadne zadania poza testowymi. Kilka dni temu jakieś inne zadania były, ale zniknęły, wczoraj albo przedwczoraj była też ankieta dotycząca sprzętu komputerowego, a poza tym nic. Zrobiłem wszystkie zadania testowe (po kilka razy) poza konkursowym (na najlepszą formę promocji). Czy to ostatnie jest konieczne do odblokowania kolejnych?

Rozumiem standard robiłeś?

1.Wyłączenie i włączenie telefonu. (sprawdz czy działa jak nie przejdź do pkt 2)
2. Wykonaj pkt 1. Następnie wyczyść dane aplikacji i cache. I wtedy jeszcze raz spróbuj
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Brak zadań

#4
Hej,

jakby Ci to powiedzieć... ;) W BuzzBee widoczne masz zadania tylko z Twojej okolicy. Poza tymi dwoma testowymi nie ma żadnych stałych zadań, które można w jakiś sposób odblokować siedząc na kanapie w domu.

A same zadania pojawiają się wtedy, gdy zawarta jest umowa pomiędzy właścicielami BuzzBee, a jakimś konkretnym zleceniodawcą. Najlepiej gdybyś śledził profil BB na facebooku, wtedy byłbyś ze wszystkim na bieżąco.
Nazwa użytkownika aplikacji: seequs
Telefon: Huawei ShotX android 5.1.1
Telefon: Motorola Moto E (2nd Gen.) android: 6.0

Re: Brak zadań

#5
Robiłem standard, pojawił się nowy problem: lista aktualizuje się w nieskończoność. Poza tym od czasu aktualizacji BB do najnowszej wersji nie wyświetla się instrukcja gdy kliknę znaczek "i" i przejdę do instrukcji, choć to akurat nie problem.

Co do braku zadań w okolicy: może, choć nie chce mi się wierzyć że w promieniu 20 km od centrum Jarosławia nic nie ma.
steagal, LG Leon, Andro 5.0.1, Buzbee 0.9.05

Re: Brak zadań

#6
steagal pisze:Robiłem standard, pojawił się nowy problem: lista aktualizuje się w nieskończoność. Poza tym od czasu aktualizacji BB do najnowszej wersji nie wyświetla się instrukcja gdy kliknę znaczek "i" i przejdę do instrukcji, choć to akurat nie problem.

Co do braku zadań w okolicy: może, choć nie chce mi się wierzyć że w promieniu 20 km od centrum Jarosławia nic nie ma.


Na dzień dzisiejszy nie ma zadań aktywnych :((jak wykonałeś te co pisałes wyżej)
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Brak zadań

#7
Zadań nie ma na liście, bo BuzzBee nie ma chwilowo zleceń na żadne zadanie, ale pewnie wkrótce coś się pojawi ;)
Długa aktualizacja listy może wynikać z braku złapania fixa przez GPS. Pozycja musi być ustalona, żeby lista się wgrała. Nie wystarcza tylko połączenie internetowe.

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Brak zadań

#9
Bo spóźniasz się na zadanie z selfikiem :twisted: (a powiadomienie i tak wyskakuje). Czytaj forum, jest informacja o pojawiających się zadaniach.

PS. Dlatego pisałam w innym temacie, że fajnie byłoby mieć godzinę powiadomienia :P

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości