Re: Brak punktów po aktualizacji.

#3
Teraz w aplikacji pojawiają się punkty rankingowe, a wcześniej były widoczne punkty z doświadczenia (z wykonanych zadań)
Miejsce w Rankingu się nie zmienia, gdyż na punkty rankingowe wpływa kilka rzeczy, min. doświadczenie, odrzucone realizacje itp.
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Brak punktów po aktualizacji.

#4
W sumie trochę szkoda, że punkty wynikające z doświadczenia (te gromadzone od samego początku) nie są do niczego już potrzebne. Wiem, że chodzi wyrównywanie szans dla nowych osób, ale może warto kiedyś zastanowić się nad dodatkowym (motywującym) ich wykorzystaniem (aleja zasłużonych? :D )

Punkty rankingowe są z ostatnich 60 dni? Druga sprawa, która mnie zastanawia: może ktoś być na minusie? (skoro za odrzucenie przez Was zadania jest -5000 pkt ;) )

No i jeszcze zauważyliście brak odległości w zadaniach po aktualizacji?
Nazwa użytkownika aplikacji: seequs
Telefon: Huawei ShotX android 5.1.1
Telefon: Motorola Moto E (2nd Gen.) android: 6.0

Re: Brak punktów po aktualizacji.

#5
seequs pisze:W sumie trochę szkoda, że punkty wynikające z doświadczenia (te gromadzone od samego początku) nie są do niczego już potrzebne. Wiem, że chodzi wyrównywanie szans dla nowych osób, ale może warto kiedyś zastanowić się nad dodatkowym (motywującym) ich wykorzystaniem (aleja zasłużonych? :D )

Punkty rankingowe są z ostatnich 60 dni? Druga sprawa, która mnie zastanawia: może ktoś być na minusie? (skoro za odrzucenie przez Was zadania jest -5000 pkt ;) )

No i jeszcze zauważyliście brak odległości w zadaniach po aktualizacji?


Nasz ranking dopiero wszedł się rozwija, może jeszcze coś się zmieni w tej kwestii.
Tak, można być na minusie i można wtedy wykonywać zadania :)

Tak, dostaliśmy informację o braku odległości w aplikacji i mimo to można teraz wykonywać zadanie chmielowe, ale trzeba sprawdzić dokładnie adres sklepu.
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Brak punktów po aktualizacji.

#6
Mi tam jakieś odległości do punktów pokazuje, ale najgorsze jest to, że po rozwinięciu listy zadań, pokazuje punkty w sposób zupełnie przypadkowy...
Zawsze pokazywało od najbliższych, a teraz najpierw te 40km dalej, a potem jakiś 3km ode mnie, a jeszcze bliższych się nie doszukałem ;)

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Brak punktów po aktualizacji.

#8
Rychu pisze:Mi tam jakieś odległości do punktów pokazuje, ale najgorsze jest to, że po rozwinięciu listy zadań, pokazuje punkty w sposób zupełnie przypadkowy...
Zawsze pokazywało od najbliższych, a teraz najpierw te 40km dalej, a potem jakiś 3km ode mnie, a jeszcze bliższych się nie doszukałem ;)



Sprawdzimy co się dzieje :)
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości