PayPal - problem z wypłaceniem pieniędzy

#1
Dzień dobry,
Mam taki o to problem. Zarobiłem 8zł i chcę wypłacić pieniądze na moje konto PayPal. Wchodzę (z apki BuzzBee) w finanse (wypłaty od 5 zł) i klikam wypłać. Wpisuję email paypala (Black.Water@keemail.me (poczta tutanota)) i hasło buzzbee. Klikam dalej. Przez 2 sekundy komunikat zlecanie wypłaty i nic. Klikam ponownie. Komunikat "zlecanie wypłaty" i po dwóch skundach znika. Pieniądze w apce dalej mam. Proszę o pomoc :(
EDIT: Próbowałem dokonać wypłaty od kilku dni.
EDIT: Zreinstalowałem aplikację i teraz to w ogóle kicha. Nie mogę się zalogować mimo ,że jestem pewny hasła i loginu. Zresetować hasła też nie da rady bo nie wykrywa mojego maila. Proszę o pomoc :'(
EDIT: Email jest na 100% poprawny bo znalazłem emaile od BuzzBee dotyczące np. Świątecznych zadań.
Pozdrawiam wszystkich.
Nazwa buzzbee: Ferrin
Telefon: HUAWEI ASCEND 7
Wersja androida: 4.4.4
Wersja BuzzBee: 0.8.33(beta)

Re: PayPal - problem z wypłaceniem pieniędzy

#2
Ferrin130 pisze:Dzień dobry,
Mam taki o to problem. Zarobiłem 8zł i chcę wypłacić pieniądze na moje konto PayPal. Wchodzę (z apki BuzzBee) w finanse (wypłaty od 5 zł) i klikam wypłać. Wpisuję email paypala (Black.Water@keemail.me (poczta tutanota)) i hasło buzzbee. Klikam dalej. Przez 2 sekundy komunikat zlecanie wypłaty i nic. Klikam ponownie. Komunikat "zlecanie wypłaty" i po dwóch skundach znika. Pieniądze w apce dalej mam. Proszę o pomoc :(
EDIT: Próbowałem dokonać wypłaty od kilku dni.
EDIT: Zreinstalowałem aplikację i teraz to w ogóle kicha. Nie mogę się zalogować mimo ,że jestem pewny hasła i loginu. Zresetować hasła też nie da rady bo nie wykrywa mojego maila. Proszę o pomoc :'(
EDIT: Email jest na 100% poprawny bo znalazłem emaile od BuzzBee dotyczące np. Świątecznych zadań.
Pozdrawiam wszystkich.


Rozumiem próbowałeś
Wyczyścić dane apki wył i wł tel?
Lub odinstalować apke, wyl wl tel i instalacja apki?
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: PayPal - problem z wypłaceniem pieniędzy

#4
No dobrze trudno się mówi. Proszę jakiegoś administratora ,żeby wypłacił mi chociaż to 8 zł. Trudno się mówi. Potwierdzić to ,że jestem właścicielem konta mogę poprzez wysłanie danych logowania czy coś w tym stylu. Proszę administratora o kontakt.
Nazwa buzzbee: Ferrin
Telefon: HUAWEI ASCEND 7
Wersja androida: 4.4.4
Wersja BuzzBee: 0.8.33(beta)

Re: PayPal - problem z wypłaceniem pieniędzy

#5
Ferrin130 pisze:No dobrze trudno się mówi. Proszę jakiegoś administratora ,żeby wypłacił mi chociaż to 8 zł. Trudno się mówi. Potwierdzić to ,że jestem właścicielem konta mogę poprzez wysłanie danych logowania czy coś w tym stylu. Proszę administratora o kontakt.

napisz na info@buzzbee.pl będzie szybsza reakcja ;)
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości