Aplikacja przestała działać

#1
Witam zauważyłem dziś błąd w aplikacji. Otóż wszedłem do sklepu i kupiłem rzecz aby uzyskać paragon, który był niezbędny do wykonania zadania. Aplikacja poprosiła mnie żebym wysłał zdjęcie tego dokumentu, zrobiłem zdjęcie następnie Wyrzuciło mnie z aplikacji. Po ponownym uruchomieniu aplikacji zadanie było już niedostępne.
Telefon lg g2 mini. Aktualna wersja aplikacji

Re: Aplikacja przestała działać

#2
xPatryk pisze:Witam zauważyłem dziś błąd w aplikacji. Otóż wszedłem do sklepu i kupiłem rzecz aby uzyskać paragon, który był niezbędny do wykonania zadania. Aplikacja poprosiła mnie żebym wysłał zdjęcie tego dokumentu, zrobiłem zdjęcie następnie Wyrzuciło mnie z aplikacji. Po ponownym uruchomieniu aplikacji zadanie było już niedostępne.
Telefon lg g2 mini. Aktualna wersja aplikacji

Niestety czasem się tak dzieje. Zadanie powróci do ciebie po upływie czasu ale będzie musiał zrobić wszystkie kroki jeszcze raz.
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Aplikacja przestała działać

#3
xmarox pisze:
xPatryk pisze:Witam zauważyłem dziś błąd w aplikacji. Otóż wszedłem do sklepu i kupiłem rzecz aby uzyskać paragon, który był niezbędny do wykonania zadania. Aplikacja poprosiła mnie żebym wysłał zdjęcie tego dokumentu, zrobiłem zdjęcie następnie Wyrzuciło mnie z aplikacji. Po ponownym uruchomieniu aplikacji zadanie było już niedostępne.
Telefon lg g2 mini. Aktualna wersja aplikacji

Niestety czasem się tak dzieje. Zadanie powróci do ciebie po upływie czasu ale będzie musiał zrobić wszystkie kroki jeszcze raz.



Dziś poraz kolejny udałem się do Rossmann'a wykonać zadanie. Za pierwszym razem ten sam błąd który opisałem w tym temacie, a za drugim razem, jak już po godzinie mogłem wykonać zadanie jeszcze raz- po zrobieniu zdjęcia i kliknięciu "dalej" nie wyświetliło mi się nic więcej związanego z zadaniem, tylko czysta "strona". Zróbcie coś z tym bo to jest irytujące, żadnego zadania się nie da zrobić..

Re: RE: Re: Aplikacja przestała działać

#4
xPatryk pisze:[quote="xmarox"][quote="xPatryk"]Witam zauważyłem dziś błąd w aplikacji. Otóż wszedłem do sklepu i kupiłem rzecz aby uzyskać paragon, który był niezbędny do wykonania zadania. Aplikacja poprosiła mnie żebym wysłał zdjęcie tego dokumentu, zrobiłem zdjęcie następnie Wyrzuciło mnie z aplikacji. Po ponownym uruchomieniu aplikacji zadanie było już niedostępne.
Telefon lg g2 mini. Aktualna wersja aplikacji

Niestety czasem się tak dzieje. Zadanie powróci do ciebie po upływie czasu ale będzie musiał zrobić wszystkie kroki jeszcze raz.[/quote]


Dziś poraz kolejny udałem się do Rossmann'a wykonać zadanie. Za pierwszym razem ten sam błąd który opisałem w tym temacie, a za drugim razem, jak już po godzinie mogłem wykonać zadanie jeszcze raz- po zrobieniu zdjęcia i kliknięciu "dalej" nie wyświetliło mi się nic więcej związanego z zadaniem, tylko czysta "strona". Zróbcie coś z tym bo to jest irytujące, żadnego zadania się nie da zrobić..[/quote]
Ta czysta strona dzieje się chyba wraz z nową aktualizacja ogólnie jak zrobisz zdjęcie i je zapiszesz to już jest wgrane jeżeli później zrobi ci się ta czysta strona nie musisz się tym przejmować tylko rób dalej, musisz jednak uwaŻać jak np masz coś do zaznaczenia na jednej stronie wraz z zrobieniem zdjęcia to lepiej najpierw zaznaczyć a później pstryknąć zdjęcie gdyż jeżeli Ci wyskoczy ta czysta strona to już nie dasz rady wpisać czy zaznaczyć ja dzisiaj już się tak nadziałem i nie mogłem wpisać na której półce od dołu znajdowały się produkty więc konieczny było jeszcze jedno wykonanie zadania

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)
Wersja systemu android 4.4.4
Nazwa użytkownika aplikacji: saint_lfc

Re: Aplikacja przestała działać

#7
Witam
wczoraj wieczorem ściągnęłam aplikacje wersja 0.8.34 dziś rano zrobiłam test czy tel polubi sie z BuzzBee i wszystko działało. Następnie o 16 poszłam do apteki zrobiłam zdjęcie szyldu weszłam do środka, porozmawiałam z farmaceutką i gdy chciałam zrobić zdjęcie wystawy aparat nie chciał się już włączyć. Wróciłam do domu chciałam zrobić test Multum zdjęć i nie działa. Wylogowałam się i zalogowałam ale to nic nie dało. Pomocy :( o co tu chodzi ?
Nazwa użytkownika w aplikacji: aguhaa
Sony Xperia ST23i, Android 4.0.4

Re: Aplikacja przestała działać

#8
Twój telefon ma tylko 512 MB pamięci RAM, to dość mało i może nie radzić sobie z zadaniem z dużą liczbą zdjęć. Proponuje wyłączyć wszystkie inne aplikacje przed włączeniem BuzzBee, ewentualnie wyłączyć i włączyć telefon i uruchomić tylko BuzzBee i wówczas spróbować.
Banan
OnePlus One
Android 6.0.1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 34 gości