Ranking BuzzBee

#1
Witam,
Nie znalazłem tematy dotyczącego rankingu wiec zakładam nowy. Chciałem zapytać czy ten ranking który mamy w aplikacji jest oficjalny? Wcześniej czytałem że podobno są dwa ale to się zmieni.
Wiec jak wygląda sprawa na obecną chwilę?
ALPHA Android 4.4

Re: Ranking BuzzBee

#4
Normalny - pozycja w rankingu jest sumą punktów zebranych za wykonane zadania
Dynamiczny - pozycja w rankingu jest sumą punktów zebranych za wykonane zadania minus punkty karne za źle wykonane zadania, odrzucone itp.

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Ranking BuzzBee

#5
Kuba Bee pisze:Nie zrozumiałem Twojej odpowiedzi. Co znaczy normalny a co znaczy dynamiczny?

Ranking Normalny(Widczony w aplikacji):
-Zlicza zadania które wykonałeś, punkty za nie, i wszystko sumuje i wrzuca na listę i z tego wychodzi ranking który jest pokazany w apce

Ranking Dynamiczny(Co jakiś czas wrzucany na forum/fb):
-Zlicza zadania które wykonałeś, punkty za nie, i wszystko sumuje i wrzuca na listę
-ODEJMUJE PUNKTY ZA ZŁE REALIZACJE
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Ranking BuzzBee

#6
Jeszcze ten ranking dynamiczny w jakiś sposób liczy aktywność - raz mnie na nim nie było w czasie, kiedy byłem bardzo zajęty i nie mogłem zbytnio wykonywać żadnych zadań ;)
Nazwa użytkownika w aplikacji: Omb Ochrona
Sony Xperia L, Android 4.2.2.

Re: Ranking BuzzBee

#9
W nowej wersji w zakładce PROFIL pojawił się ranking Top50 oraz ranga. Może by tak kilka słów od jakiejś zorientowanej osoby co dana ranga oznacza i jak działa ten nowy ranking. Od kilku dni mam tyle samo punktów, a raz spadam w dół a potem znów awansuję. To, że spadam gdy nie zbieram punktów to zrozumiałe, ale awans o12 miejsc gdy punktów nie przybyło? Nie ogarniam :shock:
Grzegorz
SGS+ and.4.1.2(CyanogenMod10)

Re: Ranking BuzzBee

#10
gogrze pisze:W nowej wersji w zakładce PROFIL pojawił się ranking Top50 oraz ranga. Może by tak kilka słów od jakiejś zorientowanej osoby co dana ranga oznacza i jak działa ten nowy ranking. Od kilku dni mam tyle samo punktów, a raz spadam w dół a potem znów awansuję. To, że spadam gdy nie zbieram punktów to zrozumiałe, ale awans o12 miejsc gdy punktów nie przybyło? Nie ogarniam :shock:


Byc moze osoby ktore byly nad Toba, stracily troche pkt? Tym samym Ty poszedles w gore :)
tomecio
Samsung Galaxy S3
Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości