Zadanie w toku

#1
Hak kontynuować zadanie w toku bo kliknąłem dalej ale telefon się zawiesił i mam w widocznych że zadanie w toku.

Co mogę zrobić?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Re: Zadanie w toku

#2
W takiej sytuacji zresetować zadanie można tylko na serwerze, w godzinach pracy biura pisz na info@buzzbee.pl wtedy zawsze w miarę szybko staramy się pomóc. Podajesz nick w aplikacji i prosisz o pomoc. Zresetowanie jest to restart zadania od początku.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Zadanie w toku

#3
Zdecydowanie lepsza byłaby możliwość "wchodzenia i wychodzenia" z zadania w trakcie jego realizacji. Teraz gdy wyjdę z zadania nie da się do niego powrócić. Czemu nie można zrobić tak żeby dało się wejść ponownie do realizowanego zadania?
Nazwa użytkownika w aplikacji damal168
Bydgoszcz
Xiaomi Redmi Note 4
Android 7.0

Re: Zadanie w toku

#4
damal168 pisze:Zdecydowanie lepsza byłaby możliwość "wchodzenia i wychodzenia" z zadania w trakcie jego realizacji. Teraz gdy wyjdę z zadania nie da się do niego powrócić. Czemu nie można zrobić tak żeby dało się wejść ponownie do realizowanego zadania?

Trzeba pamiętać że aplikacja non stop się rozwija i to jest jeszcze beta. Aplikacja ma juz funkcje które pozwalają sprawnie wykonywać zadania. Trzeba było teraz zacząć trochę pomyśleć na innym rozwojem takim jak jest ilość zadań czy powiększenie ekipy(pozyskującej zadania) oraz wiadomo pszczół.
Miejmy nadzieje że szybko wejdzie następna aktualizacja która wprowadzi wiele zmian :)
Pozdrawiam xmarox
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości