Tajemniczy klient

#1
Może robić też badania jako tajemniczy klient poprzez wykonawcę BuzzBee z nagrywaniem poprzez smartfona!
Tutaj zrobić np.nowość na rynku bez wypełniania ankiet tylko nagranie poprzez rozmowę z pracownikiem ;-)
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: Tajemniczy klient

#3
20mb to chyba jednak troszkę mało... Obstawiałbym nawet i 0,7GB przy niskiej rozdzielczości. Takie wizyty trwają czasami i po 40 minut ;)
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: Tajemniczy klient

#5
Przyznam, że przeszedł mi ten pomysł z tydzień temu przez głowę, ale uznałem, że na chwilę obecną realizacja tego jest nierealną... Po za tym byłem na urlopie i miałem lenia więc oczywistym jest, że nie chciało mi się o tym pisać :lol:
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: Tajemniczy klient

#6
grzymu pisze:Przyznam, że przeszedł mi ten pomysł z tydzień temu przez głowę, ale uznałem, że na chwilę obecną realizacja tego jest nierealną... Po za tym byłem na urlopie i miałem lenia więc oczywistym jest, że nie chciało mi się o tym pisać :lol:



No wiesz co ... nie chciało Ci się na forum BuzzBee napisać ...... :mrgreen:
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: Tajemniczy klient

#7
123456a pisze:
grzymu pisze:Przyznam, że przeszedł mi ten pomysł z tydzień temu przez głowę, ale uznałem, że na chwilę obecną realizacja tego jest nierealną... Po za tym byłem na urlopie i miałem lenia więc oczywistym jest, że nie chciało mi się o tym pisać :lol:



No wiesz co ... nie chciało Ci się na forum BuzzBee napisać ...... :mrgreen:


Super, że już zastanawiacie się jak rozwinąć "działalność" BuzzBee - dla koordynatorów regionalnych zostanie na tym forum stworzony specjalny kanał komunikacji :D
Zbierajcie pomysły i już wkrótce się nimi podzielimy.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości