Problem z dekodowaniem zdjęć

#1
Witam. Chciałem wykonać zadania zwiazanym z wódką. Mam problem z aplikacją a mianowicie po zrobieniu zdjęcia nie ładuje się w aplikacji i przez to nie mogę wykonać zadania. Uprzedze wszystkie (śmieszne i wiadome czynności i pytania) wcześniej na tym telefonie wszystko chodziło dobrze i nie aktualizowalem go. Mam wolny ram , dużo pamieci w telefonie, nie mam otwartych aplikacji w tle. Aktualna wersja aplikacji i chwilę temu zainstalowana od nowa. Wyczyściłem pamięć podręczna. Nie ukrywam swoje zdenerwowania ponieważ już dwie lokalizacje były błędne między innymi siedliska na Podkarpaciu w okolicach Rzeszowa. Jechałem ponad 70km w jedną stronę do dużego miasta tj Rzeszów a tu nie mogę wykonać zadania

Re: Problem z dekodowaniem zdjęć

#8
Bardzo nam przykro, cały czas spływają realizacje i z naszej strony wszytko wygląda ok. Wysłaliśmy do informatyków informacje ale to może potrwać. Jedyne co nam przychodzi do głowy to ponowna instalacja BuzzBee, wygląda to na problem z telefonem.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości