Zadanie orange

#1
Zadanie Orange w jednej chwili po prostu zniknęło, a na mapie realizacji pokazuje że wciąż salony w mojej okolicy są nie odwiedzane. Włączyłam i wyłączyłam telefon ale dalej to samo.
Alexea
HTC one m8s
Android 6.0.1

Re: Zadanie orange

#3
Zgadza się, w tym tygodniu badanie Orange już zakończone.
Było dostępnych więcej adresów niż miejsc do badania, żebyście mieli większy wybór adresu.

Powrócimy z badaniem w następny poniedziałek, ale pamiętajcie, żeby się śpieszyć :)
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Zadanie orange

#4
Hej, nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ale mam pytanie, jakis tydzien temu zrobilem tajemniczego klienta w sieci orange a dokladnie w dwóch salonach, status tego zadania od tygodnia to oczekuje na weryfikacje I tu moje pytanie czy to normalne ze tak dlugo czeka na weryfikacje, bo zazwyczaj jest to robione szybko, prosze o odpowiedz.
Dzieki.

Re: Zadanie orange

#5
Andrzej6 pisze:Hej, nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ale mam pytanie, jakis tydzien temu zrobilem tajemniczego klienta w sieci orange a dokladnie w dwóch salonach, status tego zadania od tygodnia to oczekuje na weryfikacje I tu moje pytanie czy to normalne ze tak dlugo czeka na weryfikacje, bo zazwyczaj jest to robione szybko, prosze o odpowiedz.
Dzieki.
Witaj
Tak normalne Orange bardzo długo się weryfikuje czasem bo oprocz weryfikacji buzzbee musi przejsc werifikacje biura ORANGE więc niestety tyle to trwa.
Pozdrawiam Maro
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości