Limity

#1
Limity blokują ( przynajmniej u mnie ) aktywność . 3 sklepy w jednym zadaniu wymuszają pracę tylko w najbliższej okolicy . Pojechałbym np 120 km i zrobił 15 sklepów "mila" ,
ale dla trzech nie ma sensu tym bardziej że w swojej miejscowości już zrobiłem . Pszczoły pracują zawsze , a nie raz na jakiś czas. Proszę pomyślcie o tym - może powiązać z rangą , albo z odznakami ? Dobrze by było . To tak pod rozwagę. Pozdrawiam

Re: Limity

#2
Marianek pisze:Limity blokują ( przynajmniej u mnie ) aktywność . 3 sklepy w jednym zadaniu wymuszają pracę tylko w najbliższej okolicy . Pojechałbym np 120 km i zrobił 15 sklepów "mila" ,
ale dla trzech nie ma sensu tym bardziej że w swojej miejscowości już zrobiłem . Pszczoły pracują zawsze , a nie raz na jakiś czas. Proszę pomyślcie o tym - może powiązać z rangą , albo z odznakami ? Dobrze by było . To tak pod rozwagę. Pozdrawiam

Niestety limity narzuca zlecający zadanie tak więc staramy się najczęściej aby było bez limitu. ale roznie to bywa
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości