Konkurs dla Zadowolonych Pszczół!

#1
Aby uczcić nasze wspólne sukcesy organizujemy KONKURS, w którym może wziąć udział każda Pszczoła, która z zabawy z nami jest zadowolona!

Konkurs polegać będzie na tym, aby nagrać krótki filmik, który będzie przedstawiał zalety korzystania z BuzzBee z perspektywy jej typowego użytkownika. Może to być film lub animacja skupiająca się na funkcjonalności samej aplikacji albo korzyściach płynących z korzystania z niej (nie tylko finansowych, choć tych – oczywiście – również!).

Technika wykonania jest dowolna i zdajemy się tu na Twoją inwencję; jury będzie brało pod uwagę czysto subiektywne wrażenia po obejrzeniu prac! :-) Ogólny cel jest po prostu taki: Pokazanie dlaczego BuzzBee jest fajna i dlaczego warto z niej korzystać.

Ponieważ to zadanie będzie wymagało nieco więcej pracy niż w przypadku typowego zadania w BuzzBee ;-) to przewidujemy też odpowiednio atrakcyjne nagrody!

Oto zasady udziału:

Filmy, animacje, wypowiedzi, scenki, lub inne przyjęte przez Ciebie „formy ekspresji” nie powinny przekroczyć 60 sekund długości (liczy się zwięzłość i trafność przekazu nie jego długość).
Wykonany filmik należy umieścić jako dostępny publicznie na YouTube lub Vimeo i wysłać nam link do niego na adres info@buzzbee.pl z tematem „Film konkursowy”. W tekście maila powinna znaleźć się deklaracja, którą zamieszczamy poniżej.
Termin nadsyłania prac to połowa kwietnia (możemy ewentualnie przedłużyć, jeśli ktoś będzie czekać aż Ryan Gosling i Emma Stone skończą zdjęcia w poprzedniej produkcji).
Po zebraniu wszystkich prac Jury zdecyduje które z nich zostaną wykorzystane i opublikowane na profilu facebookowym BuzzBee, naszych stronach internetowych, rozsyłanych mailingach (udział w konkursie oznacza więc również zgodę na to, abyśmy z Twojego filmu korzystali oraz, oczywiście, deklarację, że nadesłany film jest Twoim dziełem – patrz formułka poniżej).
Autorzy wybranych prac mogą liczyć na następujące nagrody:

Grand Prix – bon zakupowy o wartości 500 złotych do wykorzystania w jednym ze sklepów internetowych.
Dwie nagrody (bony zakupowe) o wartości 150 złotych każda.
Trzy nagrody (bony zakupowe) po 100 złotych każda.

Zestawy gadżetów i upominków – niespodzianek w ramach wyróżnień.


Ewentualna zmiana proporcji powyższych nagród jest możliwa, jeśli Jury uzna za stosowne, aby odpowiednio nagrodzić Twórców, jednak sumaryczna wartość nagród będzie nie niższa niż 1200 złotych!
camer.png
camer.png (562.97 KiB) Przejrzano 6708 razy

Formułka do wpisania w mailu (o temacie film konkursowy) zawierającym link do filmu:
„Niniejszym oświadczam, iż posiadam pełne autorskie prawa majątkowe do przekazywanego utworu/ filmu (dalej nazywanego utworem). Oświadczam, że przesłane utwory nie naruszają majątkowych i osobistych praw autorskich osób trzecich. Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie firmie Skilltelligence Sp. z o.o. praw autorskich, (niewyłącznych) praw majątkowych do nadesłanych utworów w zakresie ich publikowania i wykorzystywania w marketingu marek BuzzBee i Skilltelligence.”
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość