Sklep z telefonami i nie tylko

#1
Zauważyłem, że salony sieci komórkowych oferują coraz gorsze modele jeśli chodzi o te oferty z niższym abonamentem itd. Wielu ludzi kupuje po prostu telefony oddzielnie, a ja chciałbym otworzyć salon z nowymi modelami w przystępnej cenie. Na sprzęt mam, gorzej będzie z urządzeniem pomieszczenia. Pomyślałem o tym, czy nie wziąć kilku regałów i drobnego sprzętu w leasing, bo słyszałem, że są takie opcje możliwe, nawet w http://www.cls.pl/oferta/ tej firmie, co o tym myślicie? Chyba innego wyjścia nie mam. Nooo poza kredytem ale tego wolałbym uniknąć.

Re: Sklep z telefonami i nie tylko

#2
nikos pisze:Zauważyłem, że salony sieci komórkowych oferują coraz gorsze modele jeśli chodzi o te oferty z niższym abonamentem itd. Wielu ludzi kupuje po prostu telefony oddzielnie, a ja chciałbym otworzyć salon z nowymi modelami w przystępnej cenie. Na sprzęt mam, gorzej będzie z urządzeniem pomieszczenia. Pomyślałem o tym, czy nie wziąć kilku regałów i drobnego sprzętu w leasing, bo słyszałem, że są takie opcje możliwe, nawet w http://www.cls.pl/oferta/ tej firmie, co o tym myślicie? Chyba innego wyjścia nie mam. Nooo poza kredytem ale tego wolałbym uniknąć.

Moim zdaniem na początku pare regałów z szybkami powinno wystarczyć. Moim zdaniem szczególnie sprzedaż internetową powinieneś się zająć tez.
Bedzie zbyt wtedy mozna myslec dalej
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość