prowizja na Pay Pal

#1
Żeby móc wypłacić pieniądze założyłam konto na PayPal-u. Jak tylko doszła wypłata 200 zł to PayPal pobrał sobie prowizję 6,69 zł i jeszcze zablokował mi pieniądze, że dopiero mogę je wypłacić po 21 dniach. Mi osobiście bardzo się to nie spodobało. Czy nie można robić wypłat bezpośrednio na konto niż oddawać jakimś "złodziejom"???

Re: prowizja na Pay Pal

#2
Ja połączyłem konto PayPal(PP) razem z kontem bankowym. Czekałem może na przelew ze strony PP około 4dni (ponieważ oni muszą potwierdzić konto i przelewają kwotę około 0,01-0,20zł i pozniej te kwoty trzeba wpisać na stronie PP,pozniej odbierają nam to) Gdy już wszystko jest zatwierdzone to PP nic nie zabiera za transakcje. Tzn ja już nie raz przelewając pieniądze z aplikacji na konto PP nie zostałem niczym obciążony. Przelew też nic nie zabiera,więc może zgłoś to do supportu PP! :)
4.4.2
Blackview Zeta V16
;)

Re: prowizja na Pay Pal

#3
Anittaaa1 pisze:Żeby móc wypłacić pieniądze założyłam konto na PayPal-u. Jak tylko doszła wypłata 200 zł to PayPal pobrał sobie prowizję 6,69 zł i jeszcze zablokował mi pieniądze, że dopiero mogę je wypłacić po 21 dniach. Mi osobiście bardzo się to nie spodobało. Czy nie można robić wypłat bezpośrednio na konto niż oddawać jakimś "złodziejom"???


Szczerze to sie dziwie że naliczyli ci opłatę...Jak z PP korzystam już pare dobrych lat i nie zdarzyło mi się aby została mi naliczona opłata.

Co do wypłaty na konto=robi się :)
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: prowizja na Pay Pal

#4
Ja też na potrzeby wypłat założyłem konto na PayPal. Gdy otrzymałem pierwszą wypłate na konto to zostałem obciążony kwotą 3 z hakem przy wynagrodzeniu 90 pln. Następna wypłata z buzz bee nie była obciążona żadną kwotą. Podejrzewam że kolejne też będą bez prowizji. Tylko że ja mogłem dysponować środkami odrazu, nie zablokowali mi ich jak ileś tam dni.. Teraz zweryfikowałem sobie konto PP z kontem bankowym i aktualnie czekam na przelew. Pewnie pobierają prowizje jednorazową (coś na zasadzie aktywacji) a późniejsze przelewy są za free.
ALPHA Android 4.4

Re: prowizja na Pay Pal

#5
Ja pierwszy przelew na PayPal robiłem na 9zł i prowizji nie było.
Możesz to zareklamować, bo nie powinni nic pobierać.

Mnie ten cały PayPal wkurzył, bo chciałem zapłacić z niego za konto premium na Geocaching.com.
A tam mi ciągle wyskakuje prośba o powiązanie karty. Jakbym chciał płacić kartą, to bym bezpośrednio z karty zapłacił.
Teraz czekam na powiązanie konta z PayPal i ciekawe czy da się normalnie zapłacić.

Da się w ogóle korzystać z tego całego PayPal bez powiązania z nim karty?

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: prowizja na Pay Pal

#6
Owszem, da się. Polecam jednak powiązać kartę bo wtedy wszystko staje się dużo prostsze a i po czasie nie zostaniecie zablokowani za niezweryfikowanie konta :)
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: prowizja na Pay Pal

#7
xmarox pisze:
Anittaaa1 pisze:Żeby móc wypłacić pieniądze założyłam konto na PayPal-u. Jak tylko doszła wypłata 200 zł to PayPal pobrał sobie prowizję 6,69 zł i jeszcze zablokował mi pieniądze, że dopiero mogę je wypłacić po 21 dniach. Mi osobiście bardzo się to nie spodobało. Czy nie można robić wypłat bezpośrednio na konto niż oddawać jakimś "złodziejom"???


Szczerze to sie dziwie że naliczyli ci opłatę...Jak z PP korzystam już pare dobrych lat i nie zdarzyło mi się aby została mi naliczona opłata.

Co do wypłaty na konto=robi się :)



To ja bardzo poproszę o wypłatę bezpośrednio na konto. Uzbierałam na nowo 360 zł. Pisałam do was jako "prywatna wiadomość" 3 dni temu i nie otrzymałam odpowiedzi?? Komu mam podać nr konta do przelewu??

Odnośnie PayPal'a to też mi nie odpisują. A prowizja zabrana i pozostałe 196 zł (zamiast 203,20) czeka jeszcze 19 dni...Czy można wycofać tą wpłatę do PayPal'a (wyświetla się taka możliwość) i pieniążki dostać na konto? Bo chętnie bym jeszcze popracowała Castrola, ale jak na razie pieniądze widzę tylko wirtualnie i nie na moim koncie.
Załączniki
paypal-Resizer-800Q100.jpg
paypal-Resizer-800Q100.jpg (161.4 KiB) Przejrzano 8447 razy

Re: prowizja na Pay Pal

#9
A taka sytuacja gdZie chce powiązać swój rachunek bankowy z kontem paypal i wpisuje te dwie kwoty i wyskakuje mi komunikat "nie można teraz spełnić żądania" czy coś takiego, spotkał się ktoś z takim czymś albo wiem jak ten problem rozwiązać ?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)
Wersja systemu android 4.4.4
Nazwa użytkownika aplikacji: saint_lfc

Re: prowizja na Pay Pal

#10
saint_lfc pisze:A taka sytuacja gdZie chce powiązać swój rachunek bankowy z kontem paypal i wpisuje te dwie kwoty i wyskakuje mi komunikat "nie można teraz spełnić żądania" czy coś takiego, spotkał się ktoś z takim czymś albo wiem jak ten problem rozwiązać ?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka


Może chodzi o okres "świąteczny" i dlatego taki problem?
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości