Re: RE: Re: prowizja na Pay Pal

#11
xmarox pisze:[quote="saint_lfc"]A taka sytuacja gdZie chce powiązać swój rachunek bankowy z kontem paypal i wpisuje te dwie kwoty i wyskakuje mi komunikat "nie można teraz spełnić żądania" czy coś takiego, spotkał się ktoś z takim czymś albo wiem jak ten problem rozwiązać ?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka


Może chodzi o okres "świąteczny" i dlatego taki problem?[/quote]
Nie, mam ten problem od samego początku tylko narazie jakoś mi to nie przeszkadzało a od wypłat nie była naliczana mi żadna prowizja więc się tym w sumie nie przejmowalem :)

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)
Wersja systemu android 4.4.4
Nazwa użytkownika aplikacji: saint_lfc

Re: prowizja na Pay Pal

#12
Anittaaa1 pisze:
xmarox pisze:
Anittaaa1 pisze:Żeby móc wypłacić pieniądze założyłam konto na PayPal-u. Jak tylko doszła wypłata 200 zł to PayPal pobrał sobie prowizję 6,69 zł i jeszcze zablokował mi pieniądze, że dopiero mogę je wypłacić po 21 dniach. Mi osobiście bardzo się to nie spodobało. Czy nie można robić wypłat bezpośrednio na konto niż oddawać jakimś "złodziejom"???


Szczerze to sie dziwie że naliczyli ci opłatę...Jak z PP korzystam już pare dobrych lat i nie zdarzyło mi się aby została mi naliczona opłata.

Co do wypłaty na konto=robi się :)



To ja bardzo poproszę o wypłatę bezpośrednio na konto. Uzbierałam na nowo 360 zł. Pisałam do was jako "prywatna wiadomość" 3 dni temu i nie otrzymałam odpowiedzi?? Komu mam podać nr konta do przelewu??

Odnośnie PayPal'a to też mi nie odpisują. A prowizja zabrana i pozostałe 196 zł (zamiast 203,20) czeka jeszcze 19 dni...Czy można wycofać tą wpłatę do PayPal'a (wyświetla się taka możliwość) i pieniążki dostać na konto? Bo chętnie bym jeszcze popracowała Castrola, ale jak na razie pieniądze widzę tylko wirtualnie i nie na moim koncie.


Dostałaś ode mnie prywatną wiadomość może coś uda nam się zrobić.
Co do napisania 3 dni temu. Mieliśmy teraz okres "świąteczny" + dodatkowo dużo pracy przy innych zleceniach. Dziś powinnaś otrzymać już szczegółową odpowiedź.
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: prowizja na Pay Pal

#13
xmarox pisze:
Anittaaa1 pisze:Żeby móc wypłacić pieniądze założyłam konto na PayPal-u. Jak tylko doszła wypłata 200 zł to PayPal pobrał sobie prowizję 6,69 zł i jeszcze zablokował mi pieniądze, że dopiero mogę je wypłacić po 21 dniach. Mi osobiście bardzo się to nie spodobało. Czy nie można robić wypłat bezpośrednio na konto niż oddawać jakimś "złodziejom"???


Szczerze to sie dziwie że naliczyli ci opłatę...Jak z PP korzystam już pare dobrych lat i nie zdarzyło mi się aby została mi naliczona opłata.

Co do wypłaty na konto=robi się :)



JA JEDNAK POPROSZĘ PIENIAZKI BEZPOŚREDNIO NA KONTO. ZDECYDOWANIE TAK WOLĘ;) I Jeszcze tak szybko jak przez PayPal czyli na jutro?;)

Po dzisiejszym dniu jestem trzecia w rankingu;)
To może jeszcze dwie bluzy dla najlepszych pszczółek? Rozm XXL i M;)
Konto w mBanku lub T-Mobile bez prowizji poprosze:) nr konta ma priv tylko o przyzwolenie proszę:)

Re: prowizja na Pay Pal

#14
Anittaaa1 pisze:

JA JEDNAK POPROSZĘ PIENIAZKI BEZPOŚREDNIO NA KONTO. ZDECYDOWANIE TAK WOLĘ;) I Jeszcze tak szybko jak przez PayPal czyli na jutro?;)

Po dzisiejszym dniu jestem trzecia w rankingu;)
To może jeszcze dwie bluzy dla najlepszych pszczółek? Rozm XXL i M;)
Konto w mBanku lub T-Mobile bez prowizji poprosze:) nr konta ma priv tylko o przyzwolenie proszę:)


Witaj
Co do przelewów bankowych czas oczekiwania i zaksięgowania jest to mniej więcej 2 dni robocze. Jeśli jest ten sam bank czas może się różnic do natychmiastowego przelewu.
A jeśli chodzi o bezpośrednią wypłatę to nasi główni administratorzy dostali informacje na ten temat :)
Co do bluz czy koszulek w poprzednich zadaniach było losowanie nagród więc myślę, że i w tym przypadku tak będzie.
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: prowizja na Pay Pal

#15
Uważam, że nie ma co się bać PayPala :) Jest to porządna, duża firma. Przede wszystkim wszystko jest ładnie wytłumaczone, a na internecie można znaleźć mnóstwo porad. Dział pomocy paypala również bardzo sprawnie odpisuje i wyjaśnia problemy. Polecam nie zrażać się do tego tylko spróbować. Pozdrawiam ;)
tomecio
Samsung Galaxy S3
Android 4.3

Re: prowizja na Pay Pal

#16
tomecio pisze:Uważam, że nie ma co się bać PayPala :) Jest to porządna, duża firma. Przede wszystkim wszystko jest ładnie wytłumaczone, a na internecie można znaleźć mnóstwo porad. Dział pomocy paypala również bardzo sprawnie odpisuje i wyjaśnia problemy. Polecam nie zrażać się do tego tylko spróbować. Pozdrawiam ;)


Oto na jaką odpowiedź z PayPala się doczekałam, cytuję:
"Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie płatności otrzymanej od Skilltelligence Sp. z o.o.

Pani A...., przejrzałem Pani konto PayPal i mogę potwierdzić, że płatność w kwocie 203,20 PLN została przez jej nadawcę wysłana jako płatność handlowa, podlega ona więc, jak każda inna, standardowej opłacie. Opłata taka jest zawsze pobierana od tego rodzaju płatności i jest określona w Tabeli opłat stanowiącej załącznik do Umowy z Użytkownikiem usługi PayPal.

Z tego samego powodu wypłata środków będzie możliwa dopiero po 21 dniach od jej otrzymania."

To ja za PayPal podziękuję i proszę Buzz Bee o oddanie mi pobranej prowizji;-)

Re: prowizja na Pay Pal

#18
Napisz maila na info@buzzbee.pl. Pobrana oplata zostanie Tobie oddana. BuzzBee mialo czasami problemy z tym ze paypal pobieral pieniadze mimo ze nie powinien ... Proponuje tez polaczyc konto paypal z karta i kontem bankowym jesli tego jeszcze nie zrobilas. Bledy czasami sie zdarzaja ale zostana rozwiazane ;)
tomecio
Samsung Galaxy S3
Android 4.3

Re: prowizja na Pay Pal

#19
No to ja dalej swoje napiszę!!!Chciałabym pieniądze otrzymywać bezpośrednio na konto. na PayPal konto mam w pełni aktywne powiązane z rachunkiem itd. Tymczasem...Pierwsza wypłata BuzzBee na PayPal pobrało mi prowizję. Odpisali, że Skilltelligence wysłało jako płatność handlową. W związku z czym oprócz prowizji (prawie 7 zł) nałożyli blokadę na środki 21 dni. Buzz Bee odpowiedziało, że rozwiązują sprawę z PayPalem i powinnam otrzymać zwrot prowizji i odblokowanie środków w ciągu 2-3 dni. Minęło 9 dni a ja nadal czekam i czekam i czekam... A już następną sumkę zgromadziłam i chętnie zobaczyłabym ją na swoim koncie a nie na wirtualnym. Byłam trzecia w rankingu dzisiaj jestem szósta.

Re: prowizja na Pay Pal

#20
PayPal nie jest wirtualnym kontem, wszyscy z niego korzystamy i w większości nie miewamy z nim żadnych problemów. Wypłata na konto w chwili obecnej nie jest możliwa i niestety nie zapowiada się aby była w najbliższym czasie. Ostatnio jest dużo pracy w biurze, spójrz na samą ilość zadań. W takim natłoku pracy trzeba ustawić pewne priorytety i mniej ważne sprawy odstawić na bok.
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości