Mój pomysł na promocję BuzzBee

#1
Jak zapewne się domyślacie im więcej pszczół w ulu tym lepiej. Dlatego właśnie chcąc wypromować BuzzBee zacząłem korzystać z najbardziej rekomendowanego serwisu generującego ruch czyli TrafficMonsoon.
Całość działa tak, że za obejrzenie jednej reklamy otrzymujemy jeden kredyt. Zdobyte kredyty możemy przeznaczyć na odwiedziny naszej strony w celu zwiększenia ruchu na niej a co za tym idzie, pozyskania osób zainteresowanych. Jako, że serwis działa na skalę światową ważne jest aby wybrać odwiedzających wyłącznie z terenu Naszego kraju (Geo Targetowanie)

Jako stronę, na którą przekierowuję wyświetlenia wybrałem: http://www.zarabianiesmartfonem.pl/

Dodatkowo serwis pozwala generować minimalne przychody w postaci kilku centów (około 10 centów dziennie), które można później albo wypłacić na nasze konto, albo przeznaczyć na wykupienie "paczki" zawierającej 1000 wyświetleń Naszej strony.

W tym momencie pragnę Was zaprosić do reklamowania BuzzBee razem ze mną oraz zarabiania subtelnych kwot.
Dodatkowo jeśli zarejestrujecie się z mojego polecenia będę zarabiać dodatkowo na prowizji za nazbierane przez Was sumki czyli pozwolicie mi szybciej dosięgnąć paczki zawierającej 1000 wyświetleń, które oczywiście przeznaczę na wyświetlenia w/w strony.

Link polecający: https://trafficmonsoon.com/?ref=grzymu

Wytłumaczyłem wszystko jak najkrótszą metodą, mam jednak nadzieję, że mimo to zrozumieliście ideę. Gdyby ktoś zechciał zagłębić się w ten temat i wesprzeć promocję BuzzBee a nie do końca rozumiał funkcjonowanie systemu... Służę pomocą ;)
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: Mój pomysł na promocję BuzzBee

#5
Około 16 przez ulicę w moim mieście, na której wykonywałem już kilkadziesiąt zadań będzie przejeżdżać Tour de Pologne :D Ogarnę jakiś transparent reklamujący BuzzBee i zwrócę na siebie uwagę telewizji :D
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: Mój pomysł na promocję BuzzBee

#6
grzymu pisze:Około 16 przez ulicę w moim mieście, na której wykonywałem już kilkadziesiąt zadań będzie przejeżdżać Tour de Pologne :D Ogarnę jakiś transparent reklamujący BuzzBee i zwrócę na siebie uwagę telewizji :D



Super, to może ktoś z Tobą będzie i to nakręci :D
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości