Re: Jak długo trwa weryfikacja zadania?

#4
kataklysm pisze:Pytanie jak w temacie ponieważ czekam już od wczoraj


Mój rekord to jakieś 30 sekund :D Zdążyłem wejść na ekran główny i zamienić dwa słowa :D (Zadanie z książkami medycznymi)
Myślę, że jak będzie nas już bardzo dużo, to aby nie trwało to kilka dni to pomagać będą koordynatorzy :)

Pozdrawiam,
Jakub :)
Obrazek

Re: Jak długo trwa weryfikacja zadania?

#7
kataklysm pisze:Pytanie jak w temacie ponieważ czekam już od wczoraj


Weryfikacja trwa różnie.
Jeśli jesteś nową pszczołą twoje zadania będą weryfikowane dokładnie przez administrację.
Jeśli wraz z czasem złapiesz doświadczenie a twoja pozycja w rankingu bedzie rosła szybciej będzie to robione ponieważ nie będziesz popełniał możliwych błędów co młode pszczoły
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Jak długo trwa weryfikacja zadania?

#8
Dokładamy wszelkich starań by weryfikacja trwała jak najkrócej, w trakcie normalnych godzin pracy sprawdzamy Wasze realizacje nie rzadziej niż co 2 godziny. Pamiętajcie jednak że mogą być zlecenia w których efekt Waszej pracy wymaga dużo dłuższej weryfikacji poza systemem.
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Jak długo trwa weryfikacja zadania?

#9
Mnie dziś też zaskoczyła szybkość weryfikacji.
Zarobiłem zadanie i udało się wysłać, jadę do kolejnego punktu i przejechałem chyba z kilometr, a tu już pozytywna weryfikacja :)
Niestety nie sprawdziłem szybkości przy kolejnych zadaniach, bo miałem kłopot z wysłaniem ankiet.

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości