Czy to działa ?? Czyli temat dla niezdecydowanych.

#1
Witam was bardzo serdecznie, postanowiłem stworzyć taki temacik aby przekonać ludzi, którzy jeszcze nie są pewni czy aplikacja działa lub mają jakieś obawy co do niej. Myślę że każda pszczółka (tak nazywają się użytkownicy aplikacji) mogła by tutaj napisać kilka słów czy poleca aplikację czy nie i dla czego.

Ja osobiście na początku byłem bardzo sceptyczny co do tej aplikacji, bo kto normalny da mi zarobić za robienie zdjeć lodówką z lodami czy gazecie w kiosku ?? :? Jednak kiedy zarobiłem pierwsze 40 zł w krótkim czasie za zrobienie tych kilku bardzo prostych zadań, szybko zmieniłem zdanie na jej temat, a pieniądze mam już na PayPal jak i koncie bankowym.
Kupiłem za niej CS GO :P

Obecnie cały czas realizuje zadania i zarabiam, tak zarabiam realne pieniądze za tak naprawdę chodzenie na spacery czy wyjście na zwykłe zakupy.

Zadanie-weryfikacja-pieniądze zarobione.
Proste ??

Tak i to nawet bardzo. Dodam jeszcze iż dawno nie spotkałem tak miłych twórców aplikacji, kontakt błyskawiczny i szacunek dla użytkownika.

Masz do mniej jakieś pytania, pisz śmiało, a postaram się rozwiać Twoje wątpliwości czy warto używać "BuzzBee"
Maxellek :twisted:
Użytkownik BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: maxellek
"OnePlus One A 0001" - Android 6.0.1

Re: Czy to działa ?? Czyli temat dla niezdecydowanych.

#2
Siema!

Podobny temat założyłem jakiś czas temu zaczynając przygodę z BuzzBee. Dla osób pragnących dowodów, że nie jestem ja ani kolega wyżej maxellek podstawieni załączyłem tam screeny Paypal-a oraz konta bankowego.
Miło widzieć jak coraz więcej osób jest zadowolonych z działania aplikacji tak samo jak ja :)
Również udało mi się zarobić kilkadziesiąt złotych i sprawdziłem jak się wypłaca te małe kwoty (w temacie) jak i po czasie te większe. Wszystko działa bez zarzutu!

Naprawdę warto spróbować - nic nie tracisz a możesz jedynie zyskać złotóweczki i wiele nowych znajomości w ulu! :D

Pozdrawiam,
Jakub :)

PS link do tematu: viewtopic.php?f=3&t=54
Obrazek

Re: Czy to działa ?? Czyli temat dla niezdecydowanych.

#3
Cześć!

Ja również wszystkim niezdecydowanym polecam korzystanie z aplikacji ;) Sam mam już na koncie prawie 30 zł za wykonane zadania. Niestety mieszkam w małym mieście i dostęp do zadań mam mocno ograniczony. Jednak liczę, że w przyszłości będzie ich tak dużo, że zaspokojeni zostaną wszyscy użytkownicy niezależnie od miejsca zamieszkania czy przebywania ;)

Pozdrawiam, zachęcam do pracy z BuzzBee i liczę na więcej!

Pozdrawiam
Tomek
Samsung Galaxy S Advance GT-I9070

Android 4.1.2

Wersja Buzzbee: 0.8.03

Re: Czy to działa ?? Czyli temat dla niezdecydowanych.

#4
Xarfax pisze:Niestety mieszkam w małym mieście i dostęp do zadań mam mocno ograniczony.


Znam Twój ból :D Nawet na zadanie za 11 zł nie opłaca się przejechać 40 km w jedną stronę więc pozostaje czekać na szczęście, że osoby zlecające BuzzBee uwzględnią nasze miasta :) Albo oczywiście na moje ukochane zadania: GDZIEKOLWIEK :D

Pozdrawiam,
Kuba :)
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości