Strona 1 z 1

REKRUTACJA do dobrze płatnego badania dla kobiet w wieku od 20 do 40 lat - startuje we wtorek o 10 rano!

: 29 lip 2022, o 14:23
autor: SkillJane
UWAGA: badanie dla kobiet, które nie uczestniczyły w podobnym projekcie w przeszłości.

Jeśli dbasz o swoją płodność lub planujesz ciążę w niedalekiej przyszłości, to weź udział w rekrutacji do dobrze płatnego badania!
Wkrótce rozpoczniemy zadanie, które będzie polegało na pobraniu aplikacji iYoni i przetestowaniu funkcjonalności PRO, do których otrzymasz bezpłatny dostęp w ramach miesiąca próbnego.
Aplikacja iYoni powstała z myślą o zdrowiu kobiet na każdym etapie ich życia. Pomaga dbać o płodność i monitorować cykl. Jest użyteczna w czasie starań o dziecko, w ciąży i po niej. Wspiera na co dzień w dbaniu o zdrowie i podpowiada w razie problemów.
Na tym etapie iYoni to aplikacja dla kobiet, które starają się o dziecko i dbają o płodność, dlatego zależy nam na uczestniczkach myślących o potomstwie w nieodległej przyszłości (perspektywa kilku lat), interesujących się swoją płodnością lub pragnących zostać mamą już teraz.

Jeśli zostaniesz zakwalifikowana do badania dowiesz się o tym powiadomieniem Push w aplikacji, gdy dodamy Cię do grupy która otrzyma zadanie docelowe.

W czasie badania w aplikacji będzie trzeba uruchomić darmowy miesiąc próbny.
Po jego zakończeniu, będziesz musiała samodzielnie zrezygnować z subskrypcji. Jeśli zrobisz to w okresie pierwszych 30 dni, żadne opłaty nie zostaną naliczone.

Powodzenia!

yoni.jpg
yoni.jpg (125.93 KiB) Przejrzano 5535 razy