Badanie w nowym formacie sklepu samoobsługowego Żabka Nano w Warszawie dla Pszczół 16+! Start jutro o 8 rano:)

#1
Witaj!
Do wykonania jest bardzo szybkie i łatwe zadanie w nowym formacie samoobsługowego sklepu Żabka Nano.
Zadanie wymaga chwilowej "inwestycji" na zakup jednego z 6 napojów WYCISK na kwotę od 4,99 do 5,50 PLN. Wybór oczywiście należy do Ciebie!
Nie zapomnij wykonać zdjęcia zakupionego napoju przed wypiciem, na tej podstawie będziemy mogli zaakceptować realizację, a Ty otrzymasz wynagrodzenie w którego skład wchodzi już chwilowa inwestycja na zakup napoju (nie zależnie od tego który napój wybierzesz).
Na koniec odpowiedź na kilka bardzo prostych pytań, jakie są Twoje wrażenia na temat nowego formatu sklepu samoobsługowego Żabka Nano.
Tylko dla Pszczół w wieku 16+
Płacimy 25,5 zł
Tylko1 realizacja na osobę
Jest możliwość rezerwacji badania
Uwaga możesz zbadać tylko jedną lokalizację sklepu! Do wyboru sklep na przystanku metra Targówek Mieszkaniowy lub Szwedzka.

Instrukcja:
a) Pobierz aplikację Żappka i załóż konto (jeśli już posiadasz aplikację to upewnij się, czy jest tam aktywny przycisk Żappka Store i czy ma masz przypiętą kartę płatniczą, czyli aktywowaną usługę Żappka Pay)
b) Z menu oznaczonego trzema kropkami wybierz Żappka Store i podążając za wskazówkami dodaj kartę płatniczą (jeśli aplikacja nie skanuje karty płatniczej, wówczas trzeba ją dopisać ręcznie)
Uwaga 1: Zdarza się, że przycisk Żappka Store pojawi się dopiero po ponownym zalogowaniu do aplikacji. Warto to robić korzystając z podłączenia do WiFi
c) Udaj się pod wskazany adres sklepu Żabka Nano
d) Żeby wejść do sklepu musisz wygenerować QR kod
e) Każdy QR kod umożliwia jednorazowe wejście i jest kodem czasowym
f) Po dokonaniu zakupów i wyjściu ze sklepu otrzymasz rachunek, który będzie zapisany w aplikacji. Jego kopię otrzymasz również na maila zadeklarowanego w aplikacji.
g) Wykonaj zdjęcie zakupionego napoju przed wypiciem!
h) Odpowiedź na kilka bardzo prostych pytań
Na koniec poprosimy Cię o podanie adresu emial na który została założona aplikacja Żappka, jest to warunek KONIECZNY, aby Twoja realizacja została przyjęta.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY BADANIA
ZOBACZ MAPKĘ REALIZACJI
Powodzenia!
Żabka Nano.JPG
Żabka Nano.JPG (50.82 KiB) Przejrzano 2528 razy
produkty do wyboru.jpg
produkty do wyboru.jpg (73.75 KiB) Przejrzano 2524 razy
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości