Sprawdzamy realizację LOTERII TATRA i WARKA w sklepach (tylko dla Pszczół 17+) - start 6 kwietnia o 8 rano!

#1
Witaj!
W tym badaniu sprawdzamy, czy sklep posiada piwa i materiały promocyjne Loterii Tatra i Warka 2021, oraz spisujemy ceny konkretnych produktów.
Uwaga: zanim udasz się, pod wybrany adres sklepu sprawdź, czy jest on prawidłowy i w jakich godzinach jest otwarty. W razie błędów adresowych proszę dokładnie je udokumentować, będzie to podstawą zwrotu części wynagrodzenia.

Najpierw badanie zobaczą wyższe rangi!
Badanie posiada POZWOLENIE do pobrania w aplikacji!
Płacimy nawet 16 zł
2 realizacje na osobę
Robimy tylko 200 sklepów, na mapie jest dużo więcej, aby było z czego wybrać:)
Jest możliwość rezerwacji badania

UWAGA: nie ucinaj zdjęć lodówki czy półki, prosimy czytać uważnie jakie należy wykonać zdjęcia, nie chcemy i nie lubimy odrzucać badań

ZOBACZ SZCZEGÓŁY BADANIA
ZOBACZ MAPKĘ REALIZACJI

Nie zapomnij o maseczce i zaleceniach higienicznych związanych z epidemią COVID!
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3
Załączniki
Gama_promocyjna_Tatra_JP_1000px (1).jpg
Gama_promocyjna_Tatra_JP_1000px (1).jpg (117.75 KiB) Przejrzano 4735 razy

Re: Sprawdzamy realizację LOTERII TATRA i WARKA w sklepach (tylko dla Pszczół 17+) - start 6 kwietnia o 8 rano!

#3
swirasek pisze:
6 kwie 2021, o 10:08
Witam,
W zadaniu są do wykonania zdjęcia półek z piwem, natomiast w punkcie, w którym byłem nie posiadają takowych, więc wykonałem zdjęcia wszystkich lodówek z piwem.
Pytanie, czy zadanie będzie zaliczone?
Pozdrawiam
Oczywiście przyjęte
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Sprawdzamy realizację LOTERII TATRA i WARKA w sklepach (tylko dla Pszczół 17+) - start 6 kwietnia o 8 rano!

#4
fizycznie byłem w 2 ale patrzyłem tez na mapy bo niektórych sklepów juz nie ma większość z tych punktów jest nie kompatybilna z scenariuszem poprostu monopolowe małe klitki zawalone towarem az po sufit oraz wyspa na środku przynajmniej te w większych miastach
Nie da się zrobić zdjęć bez wiedzy a co za tym idzie bez zgody właściciela ale nawet jeśli jest miły to ciężko lub nie ma możliwości wykonać odpowiedniego kadru. takie sa moje subiektywne odczucia. Stawka jest ok ale jedziesz i nie wiesz do czego czy właściciel jest ok czy da się w danym miejscu wykonać zadanie wg wytycznych natomiast można a nawet trzeba sprawdzić czy adres jest aktualny.

Chętnie przeczytam inne opinie?

Re: Sprawdzamy realizację LOTERII TATRA i WARKA w sklepach (tylko dla Pszczół 17+) - start 6 kwietnia o 8 rano!

#5
4ndriu pisze:
8 kwie 2021, o 23:44
fizycznie byłem w 2 ale patrzyłem tez na mapy bo niektórych sklepów juz nie ma większość z tych punktów jest nie kompatybilna z scenariuszem poprostu monopolowe małe klitki zawalone towarem az po sufit oraz wyspa na środku przynajmniej te w większych miastach
Nie da się zrobić zdjęć bez wiedzy a co za tym idzie bez zgody właściciela ale nawet jeśli jest miły to ciężko lub nie ma możliwości wykonać odpowiedniego kadru. takie sa moje subiektywne odczucia. Stawka jest ok ale jedziesz i nie wiesz do czego czy właściciel jest ok czy da się w danym miejscu wykonać zadanie wg wytycznych natomiast można a nawet trzeba sprawdzić czy adres jest aktualny.

Chętnie przeczytam inne opinie?
Dobre wieści wyprosiliśmy klienta o POZWOLENIE które jest już dostępne w aplikacji!
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości