Zwiady kawowe - Tesco, Kaufland, Dino, Carrefour - 8 - 13 marca

#1
Garść wiadomości o kolejnej turze badań kawowych.

Proszę zapoznać się z wymogami na spokojnie a nie robić tego "w akcji".
Idzie dobrze!
Mamy jednak generalnie takie uwagi:
  • zdjęcia półek kawowych - (a) zawsze muszą być widoczne poszukiwane promocje z etykietami, Ich brak na zdjęciu może spowodować odrzucenie pracy, (b) warto przymierzyć się do wykonywania zdjęć w poziomie - pod warunkiem, że widać całą wysokość regału. Wiele osób tak robi i wtedy łatwiej objąć szerokie regały,
  • super ważne - w ekspozycjach dodatkowych - (a) muszą być fotki wskazanych przez nas obecnych na ekspo produktów, (b) jeżeli zrobiliśmy po jednym zdjęciu wszystkich ekspo kawowych to robimy sytuacyjne zdjęcia innych ekspozycji żeby mieć wiedzę o tym co dzieje się w danym sklepie.
Powodzenia !!!

Scenariusze na ten tydzień:

Tesco 8-03: ZOBACZ 
Kaufland 11-03:  ZOBACZ 
Dino 8-03:  ZOBACZ
Dino 11-03: ZOBACZ
Carrefour 11-03 (nawet 16 zł !):  ZOBACZ 
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Re: Zwiady kawowe - Tesco, Kaufland, Dino, Carrefour - 8 - 13 marca

#2
skillman pisze:
6 mar 2021, o 14:37

Przykład alejka ma niecałe 2 metry szerokości
Kawa rozpuszczalna 3 regały kawa mielona 3 regały kawa ziarnista 1 regał kawa w kapsułkach 1 regał 3 regały ziarnista duże opakowania 1kg nie da się objąć całej kolumny

Mozna zrobić zdjecia poziome połówki regału lub pionowe 3/4 regału lub pkd kątem 45 stopni ale wtedy jest to bardziej poglądowe zdjęcie do dyspozycji sa 2 zdjęcia na każdy rodzaj kawy.

Jakieś pomysły sugestie?

Re: Zwiady kawowe - Tesco, Kaufland, Dino, Carrefour - 8 - 13 marca

#5
Cześć
Osobiście w Dino nie miałem jeszcze problemu. Zależy na kogo się trafi. Jeden machnie ręką a drugi będzie robił problemy. Dlatego rada by nie rzucać się w oczy jak najbardziej słuszna. I to nie tylko w Dino.
Osobiście zdjęcia robiłem pod kątem tak żeby objąć dwa regały. Jedno zdjęcie na wprost regału gdzie były poszukiwane produkty a drugie na kolejne dwa gdzie były poszukiwane/promocyjne produkty od strony regału gdzie było najwięcej produktów.

Przykłady:

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Re: Zwiady kawowe - Tesco, Kaufland, Dino, Carrefour - 8 - 13 marca

#6
MichalBernacki pisze:
7 mar 2021, o 22:41
"
Osobiście w Dino nie miałem jeszcze problemu. Zależy na kogo się trafi.
Osobiście zdjęcia robiłem pod kątem tak żeby objąć dwa regały.
Wysłane z mojego Mi 10"

Mi10 ma tryb szeroko kątny ~120stopni
oraz na zdjęciach jest szersza alejka
A co do dino to pracownicy raczej mają narzucone odgórnie tylko czasem jest kulturalnie a czasem zdarzała się trzoda/szopka i to już faktycznie zależy na kogo trafisz i jaki ma dzień.
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 35 gości