Re: Jak poprawnie wykonywać zdjęcia w zadaniu "Zrób zdjęcia dla sztucznej inteligencji!"

#1
Hejka, po wypełnieniu ankiety i wybraniu zdjęć na stronie zleceniodawcy, coś się u mnie blokuje. Klikam "prześlij", włącza się 1 strona (ładowania - 3 zdjęcie), a potem po ok 1/2/3minutach pojawia się takie coś (zdjęcie 1). Nie wiem czy jest to jakiś błąd czy akceptacja zadania. Moje zdjęcia mają min 12 mpx i rozdzielczość 4:2 / 16:9. Internet mam bardzo dobry. Proszę o pomoc 😁
Załączniki
Screenshot_20201019-184354.png
Screenshot_20201019-184354.png (435.81 KiB) Przejrzano 16202 razy
Screenshot_20201019-184348.png
Screenshot_20201019-184348.png (431.6 KiB) Przejrzano 16202 razy
Screenshot_20201019-184242.png
Screenshot_20201019-184242.png (93.45 KiB) Przejrzano 16202 razy

Re: Jak poprawnie wykonywać zdjęcia w zadaniu "Zrób zdjęcia dla sztucznej inteligencji!"

#2
fbgra13@onet.pl pisze:
20 paź 2020, o 15:05
Hejka, po wypełnieniu ankiety i wybraniu zdjęć na stronie zleceniodawcy, coś się u mnie blokuje. Klikam "prześlij", włącza się 1 strona (ładowania - 3 zdjęcie), a potem po ok 1/2/3minutach pojawia się takie coś (zdjęcie 1). Nie wiem czy jest to jakiś błąd czy akceptacja zadania. Moje zdjęcia mają min 12 mpx i rozdzielczość 4:2 / 16:9. Internet mam bardzo dobry. Proszę o pomoc 😁

Tak, wiemy o tym kłopocie - po prostu przeciążyliśmy serwery Klienta, który cały czas prasuje nad rozwiązaniem. Jeśli widzisz ten błąd, to znaczy, że paczka zdjęć nie przeszła. Poczekaj trochę i spróbuj ponownie, powinno się udać. Jeśli nie, to poczekaj do jutra. Po poprawnym wysłaniu pojawi się taki komunikat:

upload succesful.png
upload succesful.png (53.06 KiB) Przejrzano 16192 razy
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Re: Jak poprawnie wykonywać zdjęcia w zadaniu "Zrób zdjęcia dla sztucznej inteligencji!"

#4
Zgłosiłem do buzzbee a oni do klienta. Prawdopodobnie jest problem z ukośnikiem w formularzu w punkcie "tablet/telefon" (nie powinno go tam być bo skrypt potem szaleje). Dadzą znać jak klient poprawi ;)
fbgra13@onet.pl pisze:
20 paź 2020, o 15:05
Hejka, po wypełnieniu ankiety i wybraniu zdjęć na stronie zleceniodawcy, coś się u mnie blokuje. Klikam "prześlij", włącza się 1 strona (ładowania - 3 zdjęcie), a potem po ok 1/2/3minutach pojawia się takie coś (zdjęcie 1). Nie wiem czy jest to jakiś błąd czy akceptacja zadania. Moje zdjęcia mają min 12 mpx i rozdzielczość 4:2 / 16:9. Internet mam bardzo dobry. Proszę o pomoc 😁

Re: Jak poprawnie wykonywać zdjęcia w zadaniu "Zrób zdjęcia dla sztucznej inteligencji!"

#6
Sokol1990 pisze:
24 paź 2020, o 22:57
Niezle jaja. Wysłałem 10 różnych przedmiotów, każdego po 10 zdjęć według instrukcji. Dostałem teraz maila, że odrzucili mi z każdego przedmiotu po jednym zdjęciu bo niby źle wykonane. Czyli, jak się mogę domyślić żadne nie zostanie zaliczone. Nieźle sobie lecą, aby tylko nie zapłacić...
A bierzesz pod uwagę to, że po prostu wszystkie realizacje miały jakieś dyskwalifikujące błędy, bo były zrobione niezgodnie z instrukcją? Najłatwiej napisać "Nieźle sobie lecą, aby tylko nie zapłacić..." i sugerować, że albo my albo Klient oszukujemy i naciągamy, tak?
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Re: Jak poprawnie wykonywać zdjęcia w zadaniu "Zrób zdjęcia dla sztucznej inteligencji!"

#8
clubkiddy pisze:
21 paź 2020, o 15:44
Zgłosiłem do buzzbee a oni do klienta. Prawdopodobnie jest problem z ukośnikiem w formularzu w punkcie "tablet/telefon" (nie powinno go tam być bo skrypt potem szaleje). Dadzą znać jak klient poprawi ;)
fbgra13@onet.pl pisze:
20 paź 2020, o 15:05
Hejka, po wypełnieniu ankiety i wybraniu zdjęć na stronie zleceniodawcy, coś się u mnie blokuje. Klikam "prześlij", włącza się 1 strona (ładowania - 3 zdjęcie), a potem po ok 1/2/3minutach pojawia się takie coś (zdjęcie 1). Nie wiem czy jest to jakiś błąd czy akceptacja zadania. Moje zdjęcia mają min 12 mpx i rozdzielczość 4:2 / 16:9. Internet mam bardzo dobry. Proszę o pomoc 😁
I chyba miałeś rację, bo widzimy, że już poprawili w formularzu "/" na "lub". :-) Dziękujemy!
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Re: Jak poprawnie wykonywać zdjęcia w zadaniu "Zrób zdjęcia dla sztucznej inteligencji!"

#9
Beekeeper pisze:
26 paź 2020, o 09:05
Sokol1990 pisze:
24 paź 2020, o 22:57
Niezle jaja. Wysłałem 10 różnych przedmiotów, każdego po 10 zdjęć według instrukcji. Dostałem teraz maila, że odrzucili mi z każdego przedmiotu po jednym zdjęciu bo niby źle wykonane. Czyli, jak się mogę domyślić żadne nie zostanie zaliczone. Nieźle sobie lecą, aby tylko nie zapłacić...
A bierzesz pod uwagę to, że po prostu wszystkie realizacje miały jakieś dyskwalifikujące błędy, bo były zrobione niezgodnie z instrukcją? Najłatwiej napisać "Nieźle sobie lecą, aby tylko nie zapłacić..." i sugerować, że alby my albo Klient oszukujemy i naciągamy, tak?
Oczywiście, że biorę to pod uwagę, jednak bardzo dziwne jest to, że odrzucili akurat z każdego przedmiotu tylko po jednym zdjęciu. Robiłem zdjęcia zgodnie z instrukcją. Podczas kwalifikacji również robiłem zdjęcia w ten sam sposób, co podczasz zadania, a jakoś mnie zakwalifikowali. Więc przepraszam, ale nasuwa się tylko jeden wniosek..

Re: Jak poprawnie wykonywać zdjęcia w zadaniu "Zrób zdjęcia dla sztucznej inteligencji!"

#10
Sokol1990 pisze:
26 paź 2020, o 12:38
Beekeeper pisze:
26 paź 2020, o 09:05
Sokol1990 pisze:
24 paź 2020, o 22:57
Niezle jaja. Wysłałem 10 różnych przedmiotów, każdego po 10 zdjęć według instrukcji. Dostałem teraz maila, że odrzucili mi z każdego przedmiotu po jednym zdjęciu bo niby źle wykonane. Czyli, jak się mogę domyślić żadne nie zostanie zaliczone. Nieźle sobie lecą, aby tylko nie zapłacić...
A bierzesz pod uwagę to, że po prostu wszystkie realizacje miały jakieś dyskwalifikujące błędy, bo były zrobione niezgodnie z instrukcją? Najłatwiej napisać "Nieźle sobie lecą, aby tylko nie zapłacić..." i sugerować, że alby my albo Klient oszukujemy i naciągamy, tak?
Oczywiście, że biorę to pod uwagę, jednak bardzo dziwne jest to, że odrzucili akurat z każdego przedmiotu tylko po jednym zdjęciu. Robiłem zdjęcia zgodnie z instrukcją. Podczas kwalifikacji również robiłem zdjęcia w ten sam sposób, co podczasz zadania, a jakoś mnie zakwalifikowali. Więc przepraszam, ale nasuwa się tylko jeden wniosek..
W e-mailach informujących o odrzuceniach podana jest nazwa konkretnego pliku oraz powód. Jeśli język jest przeszkodą, to służymy pomocą; na razie jednak nie mamy od Klienta zbiorczego raportu; użytkownicy dostają indywidualne informacje najpierw.
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 30 gości