Cztery różne badania apteczne z POZWOLENIEM dla pełnoletnich - start jutro!

W tych zadaniach udajemy się pod wskazany adres apteki, sprawdzamy dostępność konkretnego leku (w każdej aptece inne leki) oraz wykonujemy zdjęcia 6 półek ze specyfikami.

Posiadamy pozwolenie
- proszę KULTURALNIE się na nie powołać. Przedstawić i pokazać pozwolenie. Będziemy bardzo stanowczo egzekwowali jakość realizacji i kulturę zachowania.

Zadanie dla Pszczół 17 +
Płacimy nawet 18 zł
Możliwość rezerwacji zadania
Brak limitu na Pszczołę

kryteria oceny prawidłowości zadania:
- staranne odpowiedzi na wszystkie pytania,
- uważne czytanie pytań i unikanie sprzecznych odpowiedzi,
- wszystkie zdjęcia staranne i ostre - unikamy fotografowania osób,
- jeżeli w zadaniu jest więcej zdjęć - to muszą one być różne (różne ujęcia),
- przy brakach poszukiwanych elementów - poszczególne zdjęcia muszą być wykonane z różnych miejsc (pokazujemy jak największy obszar).

SZCZEGÓŁY BADANIA w aptece Euro-apteka
MAPKA REALIZACJI

SZCZEGÓŁY BADANIA w aptece Nowa Farmacja
MAPKA REALIZACJI

SZCZEGÓŁY BADANIA w aptece Dr. Zdrowie
MAPKA REALIZACJI

SZCZEGÓŁY BADANIA w aptece Ziko
MAPKA REALIZACJI
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Cztery różne badania apteczne z POZWOLENIEM dla pełnoletnich - start jutro!

Witaj. Obszedłem pięć aptek Ziko w moim rejonie. Z tego tylko w jednej pozwolili na wykonanie badania. Pismo z USP Zdrowie nie za dużo daje. Warunkiem wykonania zdjęć, wg pracowników tychże punktów jest zgoda z centrali Ziko, a takiej oni ani ja, na piśmie nie posiadam... Jest jakieś rozwiązanie?
PS
Pierwszy punkt załatwiłem. Rozochocony włączyłem sobie realizację na drugi, a tam zonk! Musiałem anulować. :(

Wypoor pisze:Witaj. Obszedłem pięć aptek Ziko w moim rejonie. Z tego tylko w jednej pozwolili na wykonanie badania. Pismo z USP Zdrowie nie za dużo daje. Warunkiem wykonania zdjęć, wg pracowników tychże punktów jest zgoda z centrali Ziko, a takiej oni ani ja, na piśmie nie posiadam... Jest jakieś rozwiązanie?
PS
Pierwszy punkt załatwiłem. Rozochocony włączyłem sobie realizację na drugi, a tam zonk! Musiałem anulować. :(

Witaj, przy odmowie na wykonanie badania prosimy o odmowę na piśmie z pieczątką. Wychodzisz z apteki wykonujesz badanie robisz zdjęcie z zewnątrz apteki i zdjęcie pisma. W przypadku gdy kierownik jest innego dnia możesz spróbować innego dnia - a my wtedy pomyślimy o dodatkowym bonusie za fatygę:)
Oczywiście zawsze pełna kultura.
SkillJane
Ekipa BuzzBee

OK. Spróbuję raz jeszcze. Podejrzewam, że odmowa na piśmie może rozjuszyć obsługę, więc nie będę nalegał. Może dla większego powodzenia przygotuję formułkę na piśmie i od razu po przedstawieniu poproszę o stempel wraz z parafką? Może dostałbym na maila od Skilltelligence taką formułkę w raz z tabelką na kilka pozycji, myślę że formalnie wyglądałoby to najlepiej...

Wypoor pisze:OK. Spróbuję raz jeszcze. Podejrzewam, że odmowa na piśmie może rozjuszyć obsługę, więc nie będę nalegał. Może dla większego powodzenia przygotuję formułkę na piśmie i od razu po przedstawieniu poproszę o stempel wraz z parafką? Może dostałbym na maila od Skilltelligence taką formułkę w raz z tabelką na kilka pozycji, myślę że formalnie wyglądałoby to najlepiej...

W tej chwili prosimy o formę która funkcjonuje, omówimy Twoją propozycje z klientem.
SkillJane
Ekipa BuzzBee

Ruszyło... Kolejne apteki miały już e-mail z informacją o badaniu. W dwóch przeprowadziłem badania bez problemu. W kolejnej niestety miałem kłopoty z aplikacją i musiałem anulować badanie. Po czwartej awarii niestety zamykano aptekę. Mam nadzieję, że będę mógł spróbować kolejny raz w przyszłym tygodniu. Po tej wpadce, choć mam nową, mocną Xperię, już przygotowuję i czyszczę telefon przed badaniem.