Grupowanie znaczników

#1
Od pewnego czasu znacznik są grupowane co ma poprawić przejrzystość mapy - słusznie.
Tylko, że moim zdaniem funkcja ta działa troszkę za mocno, tzn. po przybliżeniu mapki, tak żeby widzieć ostanie 2-3 znaczniki rozdzielone, to mam widok tylko jakiś dwóch ulic. Kiedyś chciałem zaplanować trasę przejazdu w mieście, którego układu ulic nie znam za dobrze i albo widziałem układ ulic w takiej formie, że szło planować przejazd, ale nie widziałem pojedynczych znaczników, albo widziałem znaczniki, ale traciłem orientację jak w dane miejsce dojechać ;)
Rozdzielanie znaczników do pojedynczych o jeden stopień powiększenia mapy wcześniej byłoby idealne :)

I jeszcze drugi problem, który się pojawia, kiedy są dwa różne badania w tym samym miejscu. Dziś akurat są dwa badania w jednej aptece.
I wtedy nawet przy maksymalnym powiększeniu markery są zbite i pokazywane jako granatowe kółko z numerem 2.
Nie można wtedy kliknąć bezpośrednio na kółko i wybrać zadania bezpośrednio z mapki. A przydałaby się taka opcja :)
Czyli po kliknięciu w takie kółko powinna pojawić się opcja wyboru danego zadania.

Rychu
Samsung Galaxy S7
Android 8.0

Re: Grupowanie znaczników

#2
Witaj,

Dzięki za uwagi :) Zresztą bardzo cenne :)

Jeżeli chodzi o 1 uwagę, nie mamy na to wpływu, gdyż to funkcjonalność mapy Google :( I nie przeskoczymy tego :(

Ale do 2 uwagi, jak najbardziej masz rację, popracujemy nad tym i zgłaszamy już to programistom i mam nadzieję, że wkrótce to wdrożą.
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości