Zasięg dostępnych realizacji

#1
Już przy zadaniu z aptekami zastanawiałam się, dlaczego nie ma w aplikacji możliwości zmiany widocznego zasięgu zadań. Teraz, przy zadaniu z promocjami piwa jest ten sam problem - aplikacja bardzo wolno pobiera listę zadań, później lokalizacji, często zawiesza się lub wysypuje, pokazując (przynajmniej u mnie) błąd połączenia.
W tym momencie awans w rankingu wiąże się tylko z problemami, bo ja osobiście nie zamierzam jechać do sklepu kilkadziesiąt kilometrów dalej, aby wykonać zadanie i bardziej zależy mi na sprawnym działaniu przy wykonywaniu zadań w okolicy :(

Fajnie byłoby jakby dało się zmieniać zasięg, jaki chcemy widzieć :(

Re: Zasięg dostępnych realizacji

#5
Jeśli to jest przyczyną dzisiejszych problemów z apką to jak najbardziej jestem za możliwością ograniczenia zasięgu, bo albo to albo to albo trzeba będzie spaść ostro w rankingu żeby wykonać zadania a to przecież mija się z celem...
- Monika Nowak
- Sony Xperia J
- 4.1.2

Re: Zasięg dostępnych realizacji

#9
Pomysł umarł śmiercią naturalną? Tak się wydaje, a szkoda, bo był wyjątkowo dobry.

Podbije temat, a co! Ze swojej strony dodam, że byłoby super, gdyby istniała opcja wyboru pomiędzy grupowaniem lokalizacji, a możliwością widoku w stary, standardowy sposób.

Jednocześnie w grę wchodziłaby możliwość ukrycia zadań (zarówno z mapy, jak i listy samej listy), których nie chcę realizować (np. światłowody) oraz oczywiście ograniczenie powiadomień wg. ustalonego zasięgu (zaproszenie na herbatę 70 km w jedną stronę, żeby zarobić kilka zł brzmi trochę mało opłacalnie).

3 pomysły - tyle ode mnie.

Pozdrawiam,
seequs
Nazwa użytkownika aplikacji: seequs
Telefon: Huawei ShotX android 5.1.1
Telefon: Motorola Moto E (2nd Gen.) android: 6.0

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości