Re: Zasięg dostępnych realizacji

#11
Chciałam założyć wątek dotyczący zasięgu dostępnych realizacji, ale widzę, że ktoś już to wcześniej zrobić. Nie zauważyłam, żeby od tamtej pory coś się w tej kwestii zmieniło, więc pozwolę sobie dorzucić jeszcze kilka sugestii w tym temacie.

W tej chwili im jest się wyżej w rankingu tym większa widoczność dostępnych zadań. Z założenia miała to być nagroda, ale w praktyce jest to przydatne tylko dla osób poruszających się samochodem i wykonujących zadania dalej niż tylko w najbliższej okolicy. Natomiast dla osób takich jak ja, wykonujących zadania tylko w okolicy tak duży zasięg nie tylko nie pomaga, ale wręcz utrudnia pracę.

W tej chwili dostępnych jest dużo różnych zadań do wykonania i bardzo brakuje mi opcji ręcznego dostosowania zasięgu do moich potrzeb. Po prostu niektóre zadania są zbyt daleko ode mnie i od razu wiem, że nie będę w stanie ich wykonać, ale nic nie mogę z tym zrobić.

Wydaje mi się, że najlepszą opcją byłoby, gdyby w zależności od pozycji w rankingu wyznaczany był maksymalny zasięg, a potem każdy użytkownik mógłby go dostosować do swoich potrzeb. Jestem pewna, że wielu osobom znacznie ułatwiłoby to pracę. :)

Jeśli chodzi o grupowanie znaczników to również wolałam poprzednią opcję i bardzo bym się ucieszyła z możliwości powrotu do niej. :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości