praca w trybie ofline

#1
Witam.
Wczoraj, podczas wykonywania jednego z zadań skończył mi się pakiet danych, w najbliższej okolicy nie znalazłem żadnej otwartej sieci Wi-Fi, przez co nie wykonałem zadania :(
Czy myśleliście może o wprowadzeniu funkcji pracy w trybie ofline? Taka możliwość w znacznym stopniu poprawiła by wykonywalność zadań, bo przecież nie zawsze mamy dostemp do sieci internetowej.
Pozdrawiam.

Re: praca w trybie ofline

#2
Witaj,

dziękujemy za sugestię!

Faktycznie, obecnie realizacja zadań jest związana z koniecznością "bycia online". Wynika to głównie ze stosowanego przez nas systemu weryfikacji. Przewidujemy natomiast możliwość stopniowego stwarzania możliwości realizacji niektórych zadań bez dostępu do sieci (np. ankiet). Będziemy Was informować jak tylko zmiany te się pojawią.

BK
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Re: praca w trybie ofline

#3
O tak też myślę, że jest to świetna sugestia, ankiety faktycznie powinny być wręcz wykonywane offline, zastanawiam się czy nie dobrze byłoby wprowadzić opcję wykonania zadania bez połączenia internetowego np związanego z obfotografowaniem miejsca np. mdk czy innego a dopiero po wykonaniu zadania na spokojnie będzie można po połączeniu się z np. własną siecią wifi przesłać zadanie :)
Wielu użytkownikom myślę ułatwiłoby to życie, w moim przypadku mam pakiet danych wiec zazwyczaj nie będę miał problemów, jeszcze muszę przetestować ile danych średnio potrzeba na realizację zadania.

Ale generalnie świetna apka, szkoda że dołączyłem tak późno bo już widzę,że i interfejs dopracowany, błędów poki co nie zauważyłem, wszystko miłe dla oka, gratulacje, jedna sprawa którą ew. można by wprowadzić do apki to aby po kliknięciu ,,powrotu'' na telefonie od razu nie wyłączała się tylko np. tak jak to jest w wielu aplikacjach dostajemy komunikat czy chcemy wyjść z aplikacji a później po kolejnym naciśnięciu zostaje zamknięta :)
pozdrawiam

Re: praca w trybie ofline

#4
amadipo pisze:O tak też myślę, że jest to świetna sugestia, ankiety faktycznie powinny być wręcz wykonywane offline, zastanawiam się czy nie dobrze byłoby wprowadzić opcję wykonania zadania bez połączenia internetowego np związanego z obfotografowaniem miejsca np. mdk czy innego a dopiero po wykonaniu zadania na spokojnie będzie można po połączeniu się z np. własną siecią wifi przesłać zadanie :)
Wielu użytkownikom myślę ułatwiłoby to życie, w moim przypadku mam pakiet danych wiec zazwyczaj nie będę miał problemów, jeszcze muszę przetestować ile danych średnio potrzeba na realizację zadania.

Ale generalnie świetna apka, szkoda że dołączyłem tak późno bo już widzę,że i interfejs dopracowany, błędów poki co nie zauważyłem, wszystko miłe dla oka, gratulacje, jedna sprawa którą ew. można by wprowadzić do apki to aby po kliknięciu ,,powrotu'' na telefonie od razu nie wyłączała się tylko np. tak jak to jest w wielu aplikacjach dostajemy komunikat czy chcemy wyjść z aplikacji a później po kolejnym naciśnięciu zostaje zamknięta :)
pozdrawiam


Dziękujemy za sugestie!

Nie dołączyłeś późno - aplikacja jest dopiero w fazie testów, jesteś więc w grupie współtwórców. :-)

BK
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Re: praca w trybie ofline

#5
do wykonania zadania jest potrzebna mała ilość danych, a weryfikacja za pomocą GPS-u to dobry sposób bo widzą gdzie wykonujesz choćby tą ankietę. Więc można szybko wyeliminować nadużycia.
erobson

Sony Xperia SP LTE
android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 22 gości