informacja na forum o końcu zadania

#1
Mam propozycję aby o zakończeniu zadania pisać również na forum czy to zmieniając temat zadania aby zawierał informacje o końcu czy też zwyczajnie w wątku poświęconym zadaniu. Na razie zdarza się ze zadanie jest w aplikacji - człowiek jedzie na drugi koniec miasta a tu problem jest z załadowaniem zadania, które notabene dalej jest na liście, dalej ów człowiek pisze do supportu z problemami do zadania którego generalnie juz nie ma. Myślę że pomysł jest łatwy do realizacji a jednocześnie zapewniający prawidłowy obieg informacji, którego to teraz czasami brakuje.

Re: informacja na forum o końcu zadania

#2
Tak było zawsze, że jak zadanie się skończyło to znikalo z aplikacji. Myślę że problem jest chwilowy związany ze zmianą aplikacji, a administratorzy postarają się jak najszybciej go rozwiązać. Dobrym pomysłem jest jedynie tak jak już pisały pszczoły na forum umieszczenie gdzieś przy zadaniu ile zostało lokalizacji do wykonania, bo wiadomo jeżeli będzie 297/300 wykonanych to nikt np nie ruszy na drugi koniec miasta
Pozdrawiam serdecznie wszystkich :)
Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)
Wersja systemu android 4.4.4
Nazwa użytkownika aplikacji: saint_lfc

Re: informacja na forum o końcu zadania

#3
Aplikacja ma status Beta i różne kwiatki jeszcze będą wychodziły, także myślę że fajnie by było taką informację zawrzeć na forum, wtedy jakbym miał problem z zadaniem to wszedł bym na forum a dopiero potem pisał do supportu. Ale zrób jak uważasz, aby tylko było dobrze ;) Proszę tylko miej na uwadze że niektórzy jadą do księgarni nawet 60 minut. Pozdrawiam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości