Funkcja maskowania danych osobowych.

#1
Witam jestem nowy w systemie BuzzBee.

Chciałbym poruszyć kwestię danych osobowych których niekoniecznie musimy zawierać na załączonym zdjęciu.
Chodzi mi dokładnie przykład zadania "Telefonii komórkowej ".

Otóż zasłanianie ręką lub innymi sposobami może być irytujące. Poza tym niezręcznie byłoby prosić osobę będąca obok o zaslanianie tego :).
Dlatego wychodzę z założenia że do funkcji robienia zdjęć przydałby się jakiś prosty edytor ich przed wysłaniem właściwym na serwer, dzięki któremu (Przykładowo) będziemy mogli nanieść czarne prostokąty na stworzone fotografie lub nałożyć efekt rozmycia.
W późniejszym czasie w zależności od zadań funkcja kadrowania też powinna się pojawić.
Podczas edycji zdjęcia czas realizacji zadania powinien się zatrzymać na jakąś chwilę .

Jeszcze jedna uwaga - mapa.
Nie jestem pewny jak działa to na zasobożerność pakietu (nie mialem okazji jeszcze przetestować )ale nie byłoby lepiej aby wczytywala się mapa tylko Polski ewentualnie okolicy. Można by było stworzyć ustawienie dla jakich rejonów ma się pokazywać przy starcie ;).

Na razie to tyle, pozdrawiam Raodemus. :)
[-BETA TESTER-]
Model Telefonu : Samsung Galaxy Note 3 (N9005)
Android: 5.0.0
W BuzzBee od: 3 Kwietnia 2015

Re: Funkcja maskowania danych osobowych.

#2
Dziękujemy za sugestie!

Zasłanianie danych osobowych jest konieczne tylko na etapie testów; pracujemy jeszcze nad rozwiazaniem prawnym odstosowanym do obecnych regulacji. W przyszłości nie bedzie to konieczne.

Mapy pobierają niewiele danych niezależnie od skali. Nawet jeśli pokazują cała Europę to pobieraja tylko dane potrzebne do wyświetlenia terenu w danej skali (a więc nie ściągają danych szczegółowych wszystkich regionów). Nie ma więc obawy, że limit danych zostanie nadwyrężony. :-)

BK
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości