Społeczność, ranking...

#1
Witajcie!

Jest to mój pierwszy wpis na forum BuzzBee i chciałbym się przedstawić. Mam na imię Kuba, jestem ze Śląska i tak jak Wy chciałbym zarabiać na swoim smartfonie.
Z czym tutaj przyszedłem? Chciałbym dać pomysł aby każdy użytkownik forum mógł poczuć się jak we wspólnocie i miał okazję tak jak ja teraz się przedstawić. Powstanie takiego działu 'społecznego' popieram znalezienia w panelu użytkownika zakładki "przyjaciele i wrogowie". Jak mamy pozyskać znajomości bez specjalnego działu? :D
Kolejnym pomysłem byłoby stworzenie przejrzystego kącika nowego użytkownika - znalazłoby się tam kilka pytań, od takich które myślę zadawał sobie każdy z naszego grona np. 'Czy to naprawdę działa?' do bardziej zaawansowanych np. 'Czy będę to musiał zgłosić skarbówce?' :lol:
Wracając do społeczności ciekawy byłby ranking użytkowników :) Każdy mógłby zobaczyć kto jest 'the best' i ile udało mu się zarobić ;)
No i jeszcze jakiś wątek "wujka dobra rada" - czyli informacje od starego dla nowego użytkownika 8-)
Teraz moje przemyślenia co do aplikacji:
Nie wiem jak sprawa wygląda pod kątem zużycia danych mobilnych na otworzenie aplikacji, jednak widzę że otwiera się mapa całego świata. Może okrojona mapa do naszego kraju zwiększyłaby prędkość ładowania i odświeżania ofert (chociaż i tak jest ekstremalnie szybka) ale zmniejszyłaby zużycie internetu (o ile mapa nie jest wgrana w aplikację).
Na razie wyczerpałem swój wątek (pomijając wszelkie maile, które już do Was wysyłałem :D)

Na koniec wypowiedzi chciałbym powiedzieć, że trzymam mocno kciuki za aplikację bo jej sukces idzie w parze z sukcesem społeczności użytkowników, którzy mają więcej zadań i więcej do zyskania :D
Miłego zarabiania! :D
Obrazek

Re: Społeczność, ranking...

#2
A my witamy Cię serdecznie w gronie testerów i użytkowników BuzzBee.

Dziękujemy za sugestie! Wrzucamy sobie na listę "to do". :-)

Odnośnie podstawowych, najczęściej zadawanych pytań: część z nich możesz znaleźć pod poniższym linkiem. W miarę rozwoju tego forum lista pytań i odpowiedzi z pewnością się poszerzy!

viewtopic.php?f=3&t=9

Pozdrowienia,

BK
Beekeeper
Ekipa BuzzBee
Mi Note 10, Android 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 23 gości