Raportowanie błędnej lokalizacji

#1
Jeśli lokalizacja jest nieprawidłowa, powinna być opcja w programie aby można było automatycznie zaraportować lokazacje albo oznaczyć ją na mapie jaka nowy adres do zatwierdzenie przez administratora (tak byłow spisie powszechnym i było to dobre rozwiązanie). Pisanie maila i przepisywanie w nim tylu informacji z lokalizacją to za dużo roboty na ulicy, powinno odbywać się to bardziej automatycznie.

Re: Raportowanie błędnej lokalizacji

#2
zuziek pisze:Jeśli lokalizacja jest nieprawidłowa, powinna być opcja w programie aby można było automatycznie zaraportować lokazacje albo oznaczyć ją na mapie jaka nowy adres do zatwierdzenie przez administratora (tak byłow spisie powszechnym i było to dobre rozwiązanie). Pisanie maila i przepisywanie w nim tylu informacji z lokalizacją to za dużo roboty na ulicy, powinno odbywać się to bardziej automatycznie.

Postaramy się wdrożyć taką opcję. Cały czas się rozwijamy i to jest DOBRA SUGESTIA!
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Raportowanie błędnej lokalizacji

#4
Czy jest już taka opcja? :)
W Lublinie jest trochę błędów - w zadaniu "Saloniki Prasowe - szukamy Harpers Bazaar " znacznik
Inmedio-31123 - Lublin C.H. Tesco
ul. Orkana 4/ Kraśnicka, Lublin
jest postawiony w centrum miasta, chociaż na mapie znajduje się też poprawnie zlokalizowany
Inmedio-31142 - Lublin C.H. Galeria Orkana ul. Orkana 6, Lublin
a w zadaniu z gumami i cukierkami sklep "8762203435012183313-LSS SPOLEM LUBLIN SKLEP NR 317" w rzeczywistości jest pod adresem Lipowa 2, nie Lipowa 1. Poza tym, mamy wiele fajnych sklepów Stokrotka i LSS Społem na osiedlu LSM, a nigdy nie ma ich w zadaniach ;) Jeśli potrzeba, mogę opracować małą listę z adresami.

Re: Raportowanie błędnej lokalizacji

#5
kasiaBee pisze:Czy jest już taka opcja? :)
W Lublinie jest trochę błędów - w zadaniu "Saloniki Prasowe - szukamy Harpers Bazaar " znacznik
Inmedio-31123 - Lublin C.H. Tesco
ul. Orkana 4/ Kraśnicka, Lublin
jest postawiony w centrum miasta, chociaż na mapie znajduje się też poprawnie zlokalizowany
Inmedio-31142 - Lublin C.H. Galeria Orkana ul. Orkana 6, Lublin
a w zadaniu z gumami i cukierkami sklep "8762203435012183313-LSS SPOLEM LUBLIN SKLEP NR 317" w rzeczywistości jest pod adresem Lipowa 2, nie Lipowa 1. Poza tym, mamy wiele fajnych sklepów Stokrotka i LSS Społem na osiedlu LSM, a nigdy nie ma ich w zadaniach ;) Jeśli potrzeba, mogę opracować małą listę z adresami.


Poprawiliśmy marker na ul. Orkana, teraz powinno być ok.
Jeżeli chodzi o lipową, to tu różnica jest minimalna, ale poprawione :)

Jeżeli chodzi o nowe adresy, na razie nie zbieramy, a i bazę dostajemy od klienta :)

Ale bardzo dziękujemy za informację :)
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości