Identyfikatory

#1
Proponuje aby kazda aktywna pszczola miala mozliwosc wydruku identyfikatora (moglby byc wysllyany w mailu do wybranych) dzieki temu bedziemy mieli potwierdzenie ze pracujemy dla was a nie jestesmy z konkurencji lub jakiejs kontroli panstwowej . co by tam moglo byc ?
Pan XXXX wykonuje prace dla firmy XXX jest on upowazniony do audytowania sklepow oraz jego pracownikow. ??? Mysle ze cos w tym stylu ulatwilo by mna prace

Re: Identyfikatory

#2
Witaj,
pomysł już kiedyś się pojawił. Na chwilę obecną musimy się wstrzymać. Natomiast identyfikatory, certyfikaty lub innego typu dokument umożliwiający potwierdzenie pracy w BuzzBee jest w dalszych planach rozwojowych firmy.
Xiaomi Redmi 3S, Android 6.0.1

Re: Identyfikatory

#3
Nasza praca nie polega na wydrukowaniu papierka wejściu do sklepu pomachaniu nim "a ja mogę robić zdjęcia". Niestety nasza działania są tajne i musimy pracować w ukryciu wiadomo że jest to trudne w małych placówkach sam dzisiaj zostałem przyłapany w hebe przez pracownicę która mi kazała skasować zdjęcie :D Oczywiście się usmiechnalem i telefon do kieszeni i mówię że więcej nie będę , a jakie było jej zdziwienie gdy poszedłem kupić wafelek w celu zdobycia paragonu xd

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)
Wersja systemu android 4.4.4
Nazwa użytkownika aplikacji: saint_lfc

Re: Identyfikatory

#4
saint_lfc pisze:Nasza praca nie polega na wydrukowaniu papierka wejściu do sklepu pomachaniu nim "a ja mogę robić zdjęcia". Niestety nasza działania są tajne i musimy pracować w ukryciu wiadomo że jest to trudne w małych placówkach sam dzisiaj zostałem przyłapany w hebe przez pracownicę która mi kazała skasować zdjęcie :D Oczywiście się usmiechnalem i telefon do kieszeni i mówię że więcej nie będę , a jakie było jej zdziwienie gdy poszedłem kupić wafelek w celu zdobycia paragonu xd

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka



Hemm nie chodzilo mi o pomachanie a raczej o ewentualne pretensje pracownikow - wtedy wyciagasz i mowisz ze mozesz ! Nawet tego nie przeczyta pewnie ale zamilknie i odejdzie.- a co gdy w koncu ktos wezwie policje? Powiesz ze robisz zdjecia bo cie telefon o to poprosil ? Czy moze zaczniesz sie wyklucac i udowadniac ze mozesz ?
Mysle ze to dbanie o nasze poczucie pewnosci i tego ze robie to bo zostalo mi to zlecone i mam do tego prawo a nie tlumaczenie i chowanie telefonu do kieszeni...

W hebe zrobiles blad - ja zawsze informuje kierownika sklepu ze wykonam kilka zdjec poniewaz wystawa podlega weryfikacji i nir ma zadnego problemu- A NIE ROBIMY TEGO Z UKRYCIA ! ZADANIA TYPU TAJEMNICZY KLIENT WYKONUJEMY BEZ UJAWNIENIA (CASTROL) OBECNE ZADANIA (KAWA NP.) NIE WSKAZUJA NA KONIECZNOSC UKRYCIA BO NIE WIRM JAK MIALBYM ZROBIC OKOLO11 ZDJEC KAW Z UKRYCIA I NIEZAOWAZALNIE ? a zdziewie sie bo sklepy sa informowane o naszej wizycie . i tak oto jedna pani kierownik zaprosila mnie na kawe i powiedziala ze doatala onformacje o mojej wizycie ale nie spodziewala sie ze bede taki szybki ;) - wiec nikt tego nie kryje -

Re: Identyfikatory

#6
Rychu pisze:
szymon pisze: a zdziewie sie bo sklepy sa informowane o naszej wizycie -

Jaka sieć sklepów poinformowała kierowników o wizycie ankieterów?



Nie wiem. Poszedlem na zwiad kawowy do jakiegos duzego osiedlowego sklepu. A pani kierownik z usmiechem mi powiedziala ze zostala poinformowana ze ktos przyjdzie w sprawie kaw - nie byla zaskoczona moja wizyta -

Moze poczta pantoflowa w sieci euro sklep ?

Re: Identyfikatory

#7
Witam.
Również myślę że przy zadaniu z kawą będzie potrzebny identyfikator, nie da się wejść do sklepu i zrobić tylu zdjęć z ukrycia tak aby pokazać ceny i całą półke a gdy mówie że jest to forma ankiety lub badania rynku to każą mi okazać jakiś identyfikator lub dokument, przydał by się nawet taki jak przy castrolu chociaż jeszcze nikt mnie o niego nie zapytał w tym zadaniu. Przy zadaniu z kawą nie widze możliwości zrobienia takich zdjęć w jak potrzeba bez jakiegoś dokumętu. Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości