Re: RE: Re: RE: Re: zadanie testowe

#11
Rychu pisze:[quote="MichalBernacki"]Jak masz problem to nie patrz i nie czytaj.


Niestety się tak nie da. Człowiek wchodzi na forum i chce przeczytać nowe ISTOTNE wiadomości, klika pokaż nieprzeczytane posty i wyskakuje kilkanaście tematów, w których ostatni jest Twój post.
Niestety nie wiadomo, czy to tylko Twój odkop sprzed roku, czy może ktoś coś sensownego wcześniej przed Tobą w temacie napisał, więc trzeba kliknąć i zobaczyć.
Gdym wiedział, że wszędzie jest tylko twój spam, to bym kliknął oznacz wszystko jako przeczytane i nie byłoby problemu, ale tak nie jest w każdym temacie.
Szanuj innych użytkowników forum i zasady netykiety.[/quote]
Masz jeszcze jakieś rady?
Chętnie poczytam :mrgreen:

Wysłane z mojego smartfona myPhone Luna z Androidem 4.4.2 przy użyciu Tapatalka.

Re: zadanie testowe

#14
Witam.
Mam kilka uwag co do zadania testowego.
Wśród kierunków wykształcenia nie ma "ogólnokształcącego", które jest dosyć popularne wśród osób ze średnim wykształceniem.
Po wybraniu "nie - szukam pracy" jest pytanie o typ wykonywanej pracy, tego pytania nie powinno być dla osób bezrobotnych.
W pytaniu o środek lokomocji można wybrać "nie mam :(", a także inne opcje. Myślę że po wybraniu opcji "nie mam :(", inne opcje powinny być nieaktywne. Dziwi też emotikon przy tej opcji, przecież nie wszyscy są smutni z tego powodu. Poza tym pytanie nie do końca odzwierciedla stan faktyczny, gdyż żeby korzystać ze środka transportu nie trzeba być jego właścicielem, poza tym można być jego współwłaścicielem, a to co innego niż właściciel. Dlatego też może dojść (jak w moim przypadku) do kuriozum, kiedy to nie jestem właścicielem samochodu (gdyż jestem współwłaścicielem), ale korzystam z usług firmy ubezpieczeniowej (też jestem zgłoszony do ubezpieczenia).
Mając na uwadze powyższe, myśle że najlepiej by było doprecyzować pytania i dopracować to zadanie testowe, a także zrezygnować z emotikona, gdyż to nie jest jakaś korespondencja prywatna.
Pozdrawiam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości