Ukrywanie znaczników

#1
Pomysł zrodził się w czasie kilkugodzinnego wykonywania zadań. Być może to jest tylko kosmetyka, ale mi by ułatwiło życie ;) Mianowicie chodzi o to, aby wprowadzić opcję ukrywania znaczników z zadaniem. Patrząc na mapkę gdzie jest zadań powiedzmy 15, kilka z nich wiem od razu, że są błędne albo z innych przyczyn nie mogę tam pojechać. Chciałbym mieć możliwość ukrycia tych znaczków, żeby nie myliło mi się z tymi które faktycznie chcę wykonać ...

Dzisiaj pojechałem w pewne miejsce i tam nie było obiektu do zbadania. Od razu chciałbym to ukryć, żeby potem nie klikać na to i nie zaprzątać sobie tym głowy. Oczywiście funkcja pozwalałaby również na "odkrywanie" ukrytych znaczników. Można by jeszcze pójść z tym dalej i dodać opcjonalnie możliwość zaznaczenia przyczyny ukrycia lokalizacji. Jeśli ktoś by zaznaczył : brak placówki w danej lokalizacji, to wtedy buzzbee miałoby do tego wgląd i bez zaśmiecania maila info@buzzbee.pl mogłoby zadziałać.
tomecio
Samsung Galaxy S3
Android 4.3

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości