Edycja zadanie

#1
Gdzieś było...ale moim zdaniem ważne i podbijam ;)
A także jako ze aplikacja się krzaczy ostatnio(wyłącza) wraz z robieniem zdjęc proszę o dodanie opcji EDYCJI zadania które nie zostało jeszcze zakonczone(W toku) dziś robiłem np: Startery już koncze nagle bam przepraszamy wył aplikacji. No i w histogram a tam że w toku. Zacząć od nowa się nie da bo w tym miejscu wykonano już zadanie(i to dobry pomysł był) no i przydałoby się kliknąć (w toku) zadanie i je sobie edytować :)(anulować czy zamknąć) Czekam Czekam czas minął ok zaczynam od nowa startery(w tym samym miejscu) zadanie wykonane. Tak więc dobrą opcją byłoby edytować zadanie


Trochę zagmatwane. Pozniej poprawie bo teraz słabo z czasem
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Edycja zadanie

#2
Wydaje mi się, że wprowadzenie takiej opcji będzie wymagać bardzo dużo czasu. Programiści stale dążą do stabilności no ale póki co to w końcu Beta. Pobierz poprzednią, lepiej działającą wersję i wyczekuj aktualizacji, która z pewnością poprawi stabilność :)
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: Edycja zadanie

#3
grzymu pisze:Wydaje mi się, że wprowadzenie takiej opcji będzie wymagać bardzo dużo czasu. Programiści stale dążą do stabilności no ale póki co to w końcu Beta. Pobierz poprzednią, lepiej działającą wersję i wyczekuj aktualizacji, która z pewnością poprawi stabilność :)



Właśnie zadania starałem się realizować na 0.7 ponieważ na 0.8 wywala mi odrazu jak chce robić zdjęcie :)
A krzaczy mi apke bo brak zasięgu internetu w chwili przejscia do następnego etapu z tego co zrozumiałem :)
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Edycja zadanie

#5
Fajnie by było gdyby taka kocha była wprowadzona. Jestem farciarzem i mi aplikacja działa bardzo dobrze, ale za to czasami aparat nie działa przez samego androida i muszę restartować telefon, a to się wiąże z np godziną czekania na odblokowanie zadania...
Sony Xperia M5
Android 6.0
nick BuzzBee: Mateusz Nowak

Re: Edycja zadanie

#6
może nawet nie tyle co edytować ale chociaż możliwość zamknięcia zadania albo żeby zadanka same się zamykaly przy każdym wyjściu z aplikacji
Samsung Galaxy Ace 4 (SM-G310A)
Wersja systemu android 4.4.4
Nazwa użytkownika aplikacji: saint_lfc

Re: Edycja zadanie

#10
tomecio pisze:Co wam da mozliwosc zamkniecia zadania dopoki nie jest skonczone? To nie rozwiazuje problemu ... Edycja owszem.


Co da? Ponieważ jak wyrzuci cie aplikacja zadanie "jest w toku" i musimy czekac aby w tej samej lokalizacji ponownie wykonac. Wiec jak by była mozliwość zamknięcia wchodzisz "w toku" zamykasz(anulujesz) i masz ponownie możliwość wykonania tego samego zadania w tej lokalizacji
Bez czekania. Bo tak jak z ekranami gdy cie wyrzuciło trzeba było czekać godzinę
Ostatnio zmieniony 21 sie 2015, o 10:00 przez xmarox, łącznie zmieniany 1 raz.
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości