Pachnące zadanie

#1
Po opisie zadania (ekran powitalny/instrukcja) wiemy ze musimy szukać produktów kosmetycznych. Hmmm ale jakich? Może już w instrukcji dobrze by było wyszczególnić jakie to produkty żeby nie okazało się w trakcie wykonywanego zadania że jednak tych produktów nie ma.

Tak jak to było wyszczególnione z Colą
Mateusz
Login w aplikacji: xmarox
Nubia z17 Lite
Jak skutecznie zgłosić problem?
Robienie zdjęć w sklepach//co jak dlaczego\\

Re: Pachnące zadanie

#2
xmarox pisze:Po opisie zadania (ekran powitalny/instrukcja) wiemy ze musimy szukać produktów kosmetycznych. Hmmm ale jakich? Może już w instrukcji dobrze by było wyszczególnić jakie to produkty żeby nie okazało się w trakcie wykonywanego zadania że jednak tych produktów nie ma.

Tak jak to było wyszczególnione z Colą



Dzięki- bardzo cenna uwaga.
Tak będziemy definiować Wam zadania wraz ze zdjęciem ;)
SkillJane
Ekipa BuzzBee
Sony Xperia M2, Android 4.3

Re: Pachnące zadanie

#4
xmarox pisze:I jeszcze przyszło mi na myśl że jak wchodzimy w zadanie aby żeby przeczytać opis a nie go rozpocząć to żeby w histogramie moze go nie zapisywało?


Wspominałem niedawno o tym. Następna aktualizacja mam nadzieję, że to naprawi ;)
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: Pachnące zadanie

#5
Podłączam się do wypowiedzi xmarox-a. Super, że wprowadzono instrukcję przez rozpoczęciem jednak perfekcyjnie będzie gdy te zdjęcia produktów też tam trafią - nikt się nie będzie stresował anulowaniem lub świadomym odrzuceniem poprzez wykonanie zdjęcia i opisu tylko jednego produktu :)

Pozdrawiam,
Kuba
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości