Zmiana telefonu

#1
Pytanie

W przeciągu najbliższych miesięcy będę zmieniała telefon- czy trzeba wcześniej to zgłosić by nie zostało konto zablokowane że zalogowano się na innym urządzeniu?

badamto
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: Zmiana telefonu

#2
Sądzę, że nie ma żadnych podstaw do blokowania :) Nawet teraz przecież możesz chciec korzystać jednocześnie z tabletu jak i telefonu. Po zmianie dalej prowadzi je osoba fizyczna a nie jakiś bot czy ktoś z wieloma kontami :)

Pozdrawiam,
Kuba :)
Obrazek

Re: Zmiana telefonu

#3
mentor pisze:Sądzę, że nie ma żadnych podstaw do blokowania :) Nawet teraz przecież możesz chciec korzystać jednocześnie z tabletu jak i telefonu. Po zmianie dalej prowadzi je osoba fizyczna a nie jakiś bot czy ktoś z wieloma kontami :)

Pozdrawiam,
Kuba :)



Ale jak zaczniesz korzystać z kilku telefonów np. z 2 to ci blokują konto!!! Także nie wprowadzaj w błąd innych ...
Dlatego czekam na odpowiedź od administratora ....
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: Zmiana telefonu

#4
Witajcie :)
Mamy obecnie taką politykę, że można tego samego konta używać na więcej niż jednym telefonie.
Nie dopuszczamy jednak kilku kont na jednym telefonie - to może doprowadzić do blokady takich kont.
Pozdrowienia!
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Re: Zmiana telefonu

#5
123456a pisze:Ale jak zaczniesz korzystać z kilku telefonów np. z 2 to ci blokują konto!!! Także nie wprowadzaj w błąd innych ...
Dlatego czekam na odpowiedź od administratora ....


Nikogo w błąd nie wprowadzam. To logiczne, że możesz zgubić telefon lub po prostu zechcieć korzystać z tabletu bo np. masz na nim większy transfer. Odpowiedź administratora dostałeś i potwierdziły się moje przypuszczenia (stąd słowo: sądzę)
Mam nadzieję, że śmiertelnie się nie obraziłeś.

Pozdrawiam,
Kuba
Obrazek

Re: Zmiana telefonu

#6
mentor pisze:
123456a pisze:Ale jak zaczniesz korzystać z kilku telefonów np. z 2 to ci blokują konto!!! Także nie wprowadzaj w błąd innych ...
Dlatego czekam na odpowiedź od administratora ....


Nikogo w błąd nie wprowadzam. To logiczne, że możesz zgubić telefon lub po prostu zechcieć korzystać z tabletu bo np. masz na nim większy transfer. Odpowiedź administratora dostałeś i potwierdziły się moje przypuszczenia (stąd słowo: sądzę)
Mam nadzieję, że śmiertelnie się nie obraziłeś.

Pozdrawiam,
Kuba



Ja się nie obrażam ;)
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: Zmiana telefonu

#7
skillman pisze:Witajcie :)
Mamy obecnie taką politykę, że można tego samego konta używać na więcej niż jednym telefonie.
Nie dopuszczamy jednak kilku kont na jednym telefonie - to może doprowadzić do blokady takich kont.
Pozdrowienia!



A co jeśli ktoś wczesniej miał na tym tel.konto buzzbee?
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: Zmiana telefonu

#8
Cześć,
W przypadku gdy wiemy, że na danym telefonie będzie juz na zawsze inne konto, to admini mogą to zmienić na specjalną prośbę :-)
Pozdrowienia!
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości