Rekrutacja

#1
Witam, mam pytanie odnośnie mail'a o rekrutacji i wcześniejszych postów. Nasze "CV" (bardzo kreatywne bo nagrane) będziemy umieszczać na YT i przesyłać linkiem do zespołu BuzzBee. Na prawdę mamy wrzucić Nas nagranych na YT i udostępnić aby przesłać Wam link? :ugeek: .
Nie lepiej aby to właśnie zespół założył specjalny prywatny kanał n YT albo wykupił mały dysk w chmurze (np. google) abyśmy to właśnie tam wrzucali nasze filmiki, jak już.
Pozdrawiam :)
Huawei Honor X4
Android 4.4.2

Re: Rekrutacja

#3
Wstępny pomysł jest taki, że nagrywacie te filmiki i umieszczacie u siebie a następnie udostępniacie nam linki do nich.
Tworzenie kanału z wolnym dostępem napawa nas pewnymi obawami .... ;)
Pozdrowienia!
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Re: Rekrutacja

#4
Uważam że poprzeczka wysoko postawiona jeżeli chodzi o rekrutację tzn.zasady aby nagrywać filmik na YT ... nie jedna osoba która się do tego w pełni nadaje zrezygnuje z tego...;/
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: Rekrutacja

#5
Witaj.
Filmik to ważny test śmiałości :)
Jeżeli ktoś nie jest dosyć śmiały żeby się nagrać i przedstawić nam swoje atuty to nie wiem czy da radę z koordynacją zadań regionalnych...
Jak myślisz?
Pozdrowienia!
Skillman
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: skillman
Huawei P30Lite

Re: Rekrutacja

#6
skillman pisze:Witaj.
Filmik to ważny test śmiałości :)
Jeżeli ktoś nie jest dosyć śmiały żeby się nagrać i przedstawić nam swoje atuty to nie wiem czy da radę z koordynacją zadań regionalnych...
Jak myślisz?
Pozdrowienia!





Myślę że nie jedna osoba da radę i warto zrobić wyjątki w rekrutacji... ;) Liczę na to ;)
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Re: Rekrutacja

#8
Testerów ma być około 100, koordynatorów (chyba) nie podawali ale podejrzewam, że na każdy większy obszar w Polsce się znajdzie :)
Sony Xperia SP LTE, 4.3,
Nazwa użytkownika w aplikacji: grzymu
BuzzBee zawsze najnowszy!

Re: Rekrutacja

#9
grzymu pisze:Testerów ma być około 100, koordynatorów (chyba) nie podawali ale podejrzewam, że na każdy większy obszar w Polsce się znajdzie :)



Tyle to wiem ;) dlatego piszę by ktoś z administratorów dał znać bo tylko oni chyba znają takie szczegóły ;)
badamto
LG G2 mini Android 5.0.2 Wersja 0.8.03(beta)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości