Nie mogę zakończyć zadania mimio uzupełnienia wszystkich pól

#1
Witam. Mam dużo problemów ostatnio z aplikacją ale dopiero teraz zgłaszam problem. Mimo uzupełnienia wszystkich pól nie mogę zakończyć i wysłać zadania. Przejechałem 20km do innej miejscowości . Mam zrzuty ekranu że wszystkie zadania były uzupełnione i nie miałem przy żadnym wykrzyknika który powiadamia nas że pola nie zostały uzupelnione. Wcześniej miałem samoistne wyłączanie aplikacji i tylko odejmowane punkty za nie wykonywanie zadań

Re: Nie mogę zakończyć zadania mimio uzupełnienia wszystkich pól

#6
Hej :) dzięki za zgłoszenie, sprawdzimy to, ale musisz nam podać swój mail na buzzbee, najlepiej napisz do nas na priv na forum albo na maila na info@buzzbee.pl
Zobaczymy od zaplecza co się zadziało. Ogólnie były do wykonania 3 zdjęcia obowiązkowe lodówki i każda odp była obowiązkowa.

Poprosimy o info to sprawdzimy co i jak
Ekipa BuzzBee
Nazwa użytkownika w aplikacji: Ola Skill
Sony Xperia Z, Android 4.2.2.

Re: Nie mogę zakończyć zadania mimio uzupełnienia wszystkich pól

#9
Spróbuj wejść w każde ze zdjęć i wyjść bez robienia nowego. Dotknąć go i cofnąć. Mam tak czasem. Spróbuj też zmienić na chwilę po kolei każdą odpowiedź na inną i powrócić do prawidłowej. Jak mam taką sytuację jak Ty to takie kroki pomagają. Może być tak, że aplikacja "nie zapamiętała", że coś zostało zrobione (zdjęcie lub odpowiedź) i dlatego pokazuje taki komunikat. Spróbuj przy najbliższej okazji i daj znać czy pomogło.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości